Cene → Lična higijena i kozmetika → NIVEA SHAMPOO NATURAL SH 400ml

NIVEA SHAMPOO NATURAL SH 400ml
Pakovanje 400 ml 7 prodavnica Barkod 5900017063911
259,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
649,75 din/l
Najskuplje je 601,99 din, +132% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
259,90 din649,75 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36259,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb299,90 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta419,99 din1.049,98 din/l+160,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd574,03 din1.435,08 din/l+314,13 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta574,03 din1.435,08 din/l+314,13 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta574,03 din1.435,08 din/l+314,13 din
-
577,99 din1.444,98 din/l+318,09 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro577,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac577,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača577,99 din
- Beograd · Metro, Zemun577,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta601,99 din1.504,98 din/l+342,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 279,90 | 574,03 |
| 01.09.2026. | 279,90 | 574,03 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NIVEA SAMP.400ML 88616Aleksandrović
- ŠAMPON SJAJ KOS NIV HAIRMILK 400MLIdea, Mercator, Roda
- Sampon Nivea Hairmilk Shine 400mlMega Maxi
- 400ML NIVEA SAMPON-HAIRMILK SHINEMetro
- NIVEA SAM.HAIR MILK 400MLPrima
- NIVEA SHAMPOO NATURAL SH 400mlTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−42%Nivea deo fresh natura women 150ml
- Čutura%249,99
- Sunce (Qvattro)%259,99
- Metalac Market299,00
+25 prodavnica1.666,60 din/l
−37%NIVEA DEO MEN INVISIBLE+POKLON
- Sunce (Qvattro)249,99
- Aman%279,99
- Metalac Market299,00
+23 prodavnice1.666,60 din/l
−36%NIVEA KUPKA ACTIVE CLEAN 250ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Fortuna Market229,99
- Euro Ša M273,00
+22 prodavnice847,96 din/l
−47%NIVEA SET ARMOR
- Idea%650,00
- Mercator%650,00
- Roda%650,00
+13 prodavnica4.333,33 din/l
−36%NIVEA MEN tuš gel original care 250ml
- Cash & Carry Plus249,99
- Podunavlje249,99
- Idea%299,99
+13 prodavnica999,96 din/l
−35%NIVEA KREMA 30ml
- Sunce (Qvattro)109,99
- Medius%139,90
- Euro Ša M140,00
+13 prodavnica3.666,33 din/l
−47%NIVEA SET DELICATE BOX
- Idea%650,00
- Mercator%650,00
- Roda%650,00
+13 prodavnica4.333,33 din/l
−30%NIVEA ROLLON 50ml PEARL&BEAUTY
- Euro Ša M229,00
- Trlić349,00
- Sunce (Qvattro)349,99
+13 prodavnica4.580,00 din/l








