Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Fuze Tea Lemongrass 0,33 l

Fuze Tea Lemongrass 0,33 l
Pakovanje 330 ml 1 prodavnica Barkod 5449000236197
54,00 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
163,64 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
54,00 din163,64 din/l
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 52,00 | 53,50 |
| 01.09.2026. | 52,00 | 53,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FUZE TEA LEMON LGR SLK MERS 330CAN X24KOMEuro Ša M
- FUZETEA LIMUN 0.33LPrima
- FUZE TEA LEMONGRASS 0,33LTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Fuzetea Peach Rose 0,25 l Nrg X 24
- VUM70,00
- VP Dima75,00
- Aleksandrović79,99
+11 prodavnica280,00 din/l
Fuze Tea Breskva 0,5 l
- VP Dima85,00
- Trlić89,90
- Trnava Promet91,00
+3 prodavnice170,00 din/l
Fuze Tea 1,5 l Breskva
- Trnava Promet158,00
- Aleksandrović164,99
- Medius169,99
+2 prodavnice105,33 din/l
Fuze Tea Cherry Elderflower 1,5 l
- Transkom 94145,00
- Trlić174,99
96,67 din/l





