Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → SOK GAZIRANI COCA COLA ZERO LIMUN 1,5L PET

SOK GAZIRANI COCA COLA ZERO LIMUN 1,5L PET
Pakovanje 1,5 l 4 prodavnice Barkod 5449000227058
129,00 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
86,00 din/l
Najskuplje je 164,99 din, +28% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
129,00 din86,00 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta156,99 din104,66 din/l+27,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta159,99 din106,66 din/l+30,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta164,99 din109,99 din/l+35,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 129,00 | 156,99 |
| 01.09.2026. | 129,00 | 156,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK GAZIRANI COCA COLA ZERO LIMUN 1,5L PETAroma, City
- COCA COLA ZERO LEMON 1,5L PETEuro Ša M
- COLA ZERO LEMON 1.5L NMikromarket
- COCA COLA ZERO LEMON 1.5L 9#Transkom 94
- COCA COLA ZERO LIMUN 1,5LTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%SOK KNJAZ MILOŠ REMIX BRESKVA PET 1.5L
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- Medius%104,90
+37 prodavnica65,99 din/l
SOK KNJAZ MILOŠ LIMENKA REMIX NARANDŽA 0.33L
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Trnava Promet71,00
+31 prodavnica212,09 din/l
−18%Sok Yippy jabuka 0330 Rauch 12
- Trnava Promet%63,00
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+29 prodavnica190,91 din/l
−31%SOK REMIX KRUŠKA 1.5L PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%104,99
+26 prodavnica65,99 din/l
SOK KNJAZ MILOŠ LIMENKA REMIX BRESKVA 0.33L
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Transkom 9473,90
+27 prodavnica212,09 din/l
−20%SOK YIPPY BRESKVA 0.33L PET RAUCH
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
- Aman69,99
+26 prodavnica206,03 din/l
−23%Sok Mirinda Orange 0.33l
- BB Trade%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- VUM%59,99
+23 prodavnice181,79 din/l
−20%SOK MIRINDA POMORANDŽA 1.5L
- Transkom 94109,90
- Morava%109,99
- Leon125,99
+24 prodavnice73,27 din/l












