Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → NESTEA LEDENI CAJ BRESKVA 0,33L

NESTEA LEDENI CAJ BRESKVA 0,33L
Pakovanje 330 ml 2 prodavnice Barkod 5449000059987
59,00 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
178,79 din/l
Najskuplje je 60,00 din, +2% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
59,00 din178,79 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta60,00 din181,82 din/l+1,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 58,50 | 59,00 |
| 01.09.2026. | 58,50 | 59,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- 330 CAN NESTEA PEACHEuro Ša M
- NESTEA BRESKVA 0.33L LIMPrima
- NESTEA LEDENI CAJ BRESKVA 0,33LTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−27 % po lLEDENI ČAJ SOLA BRESKVA 0,5L
- Idea · Mercator · Roda%64,99
- Univerexport%64,99
- VUM64,99
+9 prodavnica129,98 din/l
−27 % po lLEDENI ČAJ CEDEVITA BRESKVA 0,5L
- Trnava Promet%65,00
- Europrom%65,90
- Cash & Carry Plus74,99
+27 prodavnica130,00 din/l
−27 % po lLedeni caj Fuze breskva 0500 12
- Euro Ša M65,00
- VP Dima85,00
- Trlić89,90
+4 prodavnice130,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima








