Cene → Kućna hemija → Ariel 6 kg Automat
Ariel 6 kg Automat
Pakovanje 6 kg 4 prodavnice Barkod 5413149635197
937,40 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
156,23 din/kg
Najskuplje je 1.399,00 din, +49% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
937,40 din156,23 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta999,99 din166,67 din/kg+62,59 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta1.199,99 din200,00 din/kg+262,59 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta1.399,00 din233,17 din/kg+461,60 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 937,40 | 1.099,99 |
| 01.09.2026. | 937,40 | 1.099,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ARIEL 6KG AUTOMATAroma, City
- ARIEL 6KG COLOR-TRLuki
- Ariel 6kg MOUNTAIN COLORSunce (Qvattro)
- ARIEL 6kg AUTOMATTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Ariel MS 1,95 kg 30w
- Medius%699,90
- Metalac Market%749,99
- Cash & Carry Plus789,99
+24 prodavnice358,92 din/kg
Ariel 2,6 kg Alpine 40w
- Transkom 94975,00
- Aleksandrović1.099,99
- Europrom1.146,00
+12 prodavnica375,00 din/kg
−31%Ariel Pods MS 12Pcs
- VP Dima%479,90
- ZAM599,90
- Sunce (Qvattro)599,99
+11 prodavnica39,99 din/kom
Ariel MS 390 g
- Prima329,00
- Cash & Carry Plus429,99
- Super Vero434,99
+11 prodavnica843,59 din/kg
−35%Ariel Pods MS 50 kom Kapsule
- VP Dima%1.369,90
- Prima1.499,00
- Medius%1.499,90
+10 prodavnica27,40 din/kom- −15%
Ariel 2,25 l Liquid MS 50 Pranja Tečni Deter.
- VP Dima%1.099,90
- ZAM%1.099,90
- Transkom 94%1.199,00
+10 prodavnica488,84 din/l 
Ariel Liquid LND MS 1 l 20w
- Transkom 94599,00
- Sunce (Qvattro)619,99
- Mikromarket739,99
+9 prodavnica599,00 din/l
Ariel 2,25 kg MS 30w
- Mikromarket449,99
- VUM799,99
- Sunce (Qvattro)849,99
+8 prodavnica200,00 din/kg











