Cene → Slatkiši i žitarice → Rolat 300 g Čoko-Čokolada
Rolat 300 g Čoko-Čokolada
Pakovanje 300 g 4 prodavnice Barkod 5310115003830
209,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
696,67 din/kg
Najskuplje je 239,99 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 209,00 | 229,62 |
| 01.09.2026. | 209,00 | 229,62 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ROLAT 300G COKO-COKOLADA BFEuro Ša M
- ROLAT JUMBO VINCINI ČOKOLADA 300GGomex
- ROLAT VINC.PREL.COK.300GRPrima
- ROLAT 300G COKOŠumadija Market
- ROLAT 300G COKO-COKOLADATrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−43 % po kgRolat Čokolada Waltz 250 g
- Aleksandrović99,99
- Trnava Promet105,00
- VUM124,99
+18 prodavnica399,96 din/kg
−32 % po kgRolat Čokolada Dolce Vita 250 g
- Trnava Promet119,00
- Mere124,90
- Univerexport124,90
+5 prodavnica476,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%Rolat Čokolada Waltz 250 g
- Aleksandrović99,99
- Trnava Promet105,00
- VUM124,99
+18 prodavnica399,96 din/kg
−20%Rolat Lešnik Waltz 250 g
- Medius117,22
- Morava127,00
- Šumadija Market129,90
+13 prodavnica468,88 din/kg
−30%Rolat Waltz Roll Mleko 250 g Ćatić
- Europrom119,90
- Mikromarket%124,99
- Šumadija Market129,90
+11 prodavnica479,60 din/kg
−12%Rolat Orange Eti Popkek 35 g
- Cash & Carry Plus24,99
- VP Dima%29,90
- Univerexport31,63
+9 prodavnica714,00 din/kg
Rolat Limun Eti Popkek 35 g
- Cash & Carry Plus24,99
- Šumadija Market29,90
- Metro30,20
+7 prodavnica714,00 din/kg
Rolat Čokolada Dolce Vita 250 g
- Trnava Promet119,00
- Mere124,90
- Univerexport124,90
+5 prodavnica476,00 din/kg
Rolat Popkek Orange Eti 45 g
- Sunce (Qvattro)29,99
- Aleksandrović34,99
- Gomex37,50
+4 prodavnice666,44 din/kg
Rolat sa Punjenjem Vanila Ceremuski 400 g
- Cash & Carry Plus369,99
- Trnava Promet378,00
- Prima395,00
+4 prodavnice924,98 din/kg













