Cene → Slatkiši i žitarice → VITALIA MUSLI CLASSIC 250g

VITALIA MUSLI CLASSIC 250g
Pakovanje 250 g 6 prodavnica Barkod 5310099017694
149,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Samarinovac
599,60 din/kg
Najskuplje je 215,00 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
149,90 din599,60 din/kg
adrese radnji ▾
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 668,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1574,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb149,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68149,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36149,90 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta150,00 din600,00 din/kg+0,10 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad188,99 din755,96 din/kg+39,09 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu204,50 din818,00 din/kg+54,60 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu204,99 din819,96 din/kg+55,09 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta215,00 din860,00 din/kg+65,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 149,90 | 196,75 |
| 01.09.2026. | 149,90 | 196,75 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VITALIS MUSLI KLASIK 250GAleksandrović
- MUSLI KLASIK 250GMikromarket
- MUSLI CLASSIC 250G VITALIPrima
- Musli klasik 250g #15 VitaliaRIČ
- MUSLI KLASIK 250G VITALISuper Vero
- VITALIA MUSLI CLASSIC 250gTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −47 % po kg
TO! MUSLI CLASSIC 250GR
- Podunavlje%79,99
- VUM89,00
- ZAM89,90
+2 prodavnice319,96 din/kg - −42 % po kg
MUSLI classic 0200 Unac 10
- Trnava Promet69,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Fortuna Market79,99
+6 prodavnica345,00 din/kg - −37 % po kg
PL-MUSLI TO! CLASSIC 250G
- BB Trade94,97
- Europrom99,90
379,88 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima











