Cene → Lična higijena i kozmetika → Šampon i Gel Babysa Foka 200 ml Hipp

Šampon i Gel Babysa Foka 200 ml Hipp
Pakovanje 200 ml 6 prodavnica Barkod 0000042241317
349,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 24.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.749,95 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 449,37 din, +28% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
349,99 din439,99 din1.749,95 din/l
-
349,99 din439,99 din1.749,95 din/l
-
349,99 din449,99 din1.749,95 din/l
-
dm136 radnji u 48 mesta399,00 din1.995,00 din/l+49,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad437,99 din2.189,95 din/l+88,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 438,84 – 477,46 din449,37 din2.246,85 din/l+99,38 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 399,00 | 439,99 |
| 01.09.2026. | 399,00 | 439,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Hipp šampon i gel za tuš. foka 200mldm
- ŠAMPON I GEL BABYSA FOKA 200ML HIPPIdea, Mercator, Roda
- ŠAMPON I GEL TUŠ BABYSANFT 200ML HIPPSuper Vero
- KUPKA I ŠAMPON BABY FOKA HIPP 200MLUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Šampon za Kosu Q10 Schauma 400 ml
- Univerexport%239,99
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
+37 prodavnica599,98 din/l
−33%Šampon za Kosu Men Classic Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−33%Šampon za Kosu Repair&Care Schauma 400 ml
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−26%Šampon za Kosu Anti Dandruff Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+30 prodavnica414,23 din/l
−26%Šampon za Kosu Naturals Norm. Hair Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−30%Šampon za Kosu Ultimate Repair Gliss 400 ml
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Univerexport%369,00
+27 prodavnica895,00 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−30%Šampon Baby 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Univerexport%193,99
- Trnava Promet197,00
+26 prodavnica899,95 din/l









