Cene → Slatkiši i žitarice → Kroasan Daily 50 g Kajsija

Kroasan Daily 50 g Kajsija
Pakovanje 50 g 3 prodavnice Barkod 5301000230165
52,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.040,00 din/kg
Najskuplje je 59,00 din, +13% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 29,99 | 52,00 |
| 01.09.2026. | 29,99 | 52,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KROAS.ELKA 50G KAJSIJAAleksandrović
- KROASAN DAILY 50G KAJSIJAEuro Ša M
- KROAS.DAILY KAJSIJA 50GRPrima
- Kroasan daily 50gr kajsijaŠumadija Market
- KROASAN DAILY 50g KAJSIJATrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −43 % po kg
Kroasan kajsija Emma/Kitbis 85g
- Profi49,99
- Maxi · Mega Maxi61,99
- Shop&Go63,99
588,12 din/kg - −30 % po kg
DTL Kroasan Kajsija 55 g
- Senta Promet36,43
- Metalac Market39,00
- Prima39,00
+7 prodavnica728,60 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Kroasan Max Kakao 7Days 110 g
- Lidl%89,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
- Sunce (Qvattro)%119,99
+29 prodavnica818,09 din/kg
−33%Kroasan Kakao 7Days 60 g
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Leon%59,99
- Prima%69,90
+30 prodavnica999,83 din/kg
−25%Kroasan Kakao Max 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+31 prodavnica1.123,75 din/kg
−24%Kroasan Čokolada Milka 50 g
- VP Dima%89,90
- Aman%89,99
- Medius%94,90
+30 prodavnica1.798,00 din/kg
−9%Kroasan Vanila Milka 50 g
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Trnava Promet95,00
+30 prodavnica1.898,00 din/kg
−27%Kroasan Mini Kakao 7Days 185 g
- Lidl199,99
- VP Dima%209,90
- Cash & Carry Plus219,99
+30 prodavnica1.081,03 din/kg
−31%Kroasan Double Vanila Višnja 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+30 prodavnica1.123,75 din/kg
Kroasan Mini Kakao 7Days 60 g
- Leon85,99
- Cash & Carry Plus89,99
- Sunce (Qvattro)89,99
+29 prodavnica1.433,17 din/kg















