Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Rockstar Energy Drink Guava 0,33 l

Rockstar Energy Drink Guava 0,33 l
Pakovanje 330 ml 3 prodavnice Barkod 5290047004412
59,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
181,79 din/l
Najskuplje je 69,97 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
59,99 din181,79 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta62,90 din190,61 din/l+2,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta69,97 din212,03 din/l+9,98 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 56,00 | 60,00 |
| 01.09.2026. | 56,00 | 60,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ENERGETSKO PICE ROCK STAR GUAVA 0,33LAroma, City
- ENERGY ROCKSTAR GUAVA 0.33L LIMBB Trade
- ROCKSTAR ENERGY DRINK GUAVA CAN 0,330MLEuro Ša M
- ROCKSTAR GUAVA 0.33L LIMPrima
- ROCKSTAR ENERGY GUAVA0.33L CANTranskom 94
- ROCKSTAR ENERGY DRINK GUAVA 0.33LTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −45 % po l
Baron Energy drink 0,5 l
- Mere50,00
- Svetofor51,90
100,00 din/l
−23 % po lBooster Memory Energy Drink Lim. 0,5 l
- Aleksandrović69,99
- Trnava Promet70,00
- Morava77,00
+9 prodavnica139,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima






