Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → NAMAZ COCOSPREAD VIOLIFE 150G

NAMAZ COCOSPREAD VIOLIFE 150G
Pakovanje 150 g 3 prodavnice Barkod 5202390021848
299,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM
1.999,33 din/kg
Najskuplje je 400,65 din, +34% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
299,90 din1.999,33 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta379,90 din2.532,67 din/kg+80,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 382,91 – 425,78 din400,65 din2.671,00 din/kg+100,75 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 299,90 | 379,90 |
| 01.09.2026. | 299,90 | 379,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VIOLIFE KAKAO NAMAZ 150gEuroprom
- NAMAZ COCOSPREAD VIOLIFE 150GUniverexport
- VIOLIFE KAKAO NAMAZ 150GRZAM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−9%NAMAZ HUMMUS SEME BUNDEVE RIBELLA 200G
- Trnava Promet181,00
- Leon199,99
- Podunavlje%199,99
+23 prodavnice905,00 din/kg
−9%NAMAZ HUMMUS NATURAL RIBELLA 200G
- Trnava Promet181,00
- Leon199,99
- Podunavlje%199,99
+22 prodavnice905,00 din/kg
−13%NAMAZ HUMMUS PIKANT RIBELLA 200G
- Trnava Promet181,00
- Univerexport%199,99
- ZAM209,90
+19 prodavnica905,00 din/kg
NAMAZ HUMMUS ŠITAKE RIBELLA 200G
- Trnava Promet181,00
- Metro206,39
- ZAM209,90
+16 prodavnica905,00 din/kg
NAMAZ HUMMUS KARAMELIZOVANI LUK RIBELLA 200G
- Trnava Promet181,00
- Metro206,39
- Aleksandrović219,99
+13 prodavnica905,00 din/kg
−13%NAMAZ HUMMUS ITALIANO RIBELLA 200G
- Trnava Promet181,00
- Senta Promet%199,99
- Univerexport%199,99
+13 prodavnica905,00 din/kg
NAMAZ VEGGIE LEBLEBIJA ARGETA 95G
- Europrom119,90
- Prima133,00
- Podunavlje179,99
+12 prodavnica1.262,11 din/kg
NAMAZ HUMMUS OD LEBLEBIJA CARNEX 95G
- Aleksandrović109,99
- Euro Ša M116,00
- RIČ139,99
+12 prodavnica1.157,79 din/kg








