Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Namaz Biljni Violife 150 g

Namaz Biljni Violife 150 g
Pakovanje 150 g 11 prodavnica Barkod 5202390021121
249,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM
1.666,00 din/kg
Najskuplje je 337,99 din, +35% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
249,90 din1.666,00 din/kg
-
283,99 din329,10 din1.893,27 din/kg+34,09 din
-
284,99 din319,99 din1.899,93 din/kg+35,09 din
-
284,99 din329,99 din1.899,93 din/kg+35,09 din
-
284,99 din329,99 din1.899,93 din/kg+35,09 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta299,90 din1.999,33 din/kg+50,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik299,99 din1.999,93 din/kg+50,09 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad308,99 din2.059,93 din/kg+59,09 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta325,00 din2.166,67 din/kg+75,10 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta332,00 din2.213,33 din/kg+82,10 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta337,99 din2.253,27 din/kg+88,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Roda · Idea · Mercator · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 249,90 | 322,50 |
| 20.09.2026. | 249,90 | 322,50 |
| 01.09.2026. | 249,90 | 300,15 |
Promene cene
- VP Dima 29.09. 356,00 → 332,00 din -7%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ANALOG TIP NAMAZ VIOLIFE 150GAroma
- VIOLIFE NAMAZ 150gEuroprom
- KREM NAMAZ VIOLIFE ANALOG VEGAN 150G 10334Fortuna Market
- NAMAZ 150G VIOLIFEIdea, Mercator, Roda
- Namaz veganski Violife 150gMega Maxi
- SILBO VIOLIFE NAMAZ 150GMikromarket
- NAMAZ 150GR VIOLIFESuper Vero
- NAMAZ BILJNI VIOLIFE 150GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Namaz Ala Kajmak 70% mm Mlekara Šabac 150g
- Metro154,99
- Soulfood159,00
- Aman%159,99
+30 prodavnica1.033,27 din/kg
−9%Namaz Hummus Seme Bundeve Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Leon199,99
- Podunavlje%199,99
+26 prodavnica905,00 din/kg
−10%Namaz Hummus Natural Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Leon199,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%199,99
+21 prodavnica905,00 din/kg
Namaz Hummus Pikant Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- ZAM209,90
- Aleksandrović219,99
+22 prodavnice905,00 din/kg
−13%Namaz Hummus Šitake Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%199,99
- Univerexport%199,99
+14 prodavnica905,00 din/kg
−13%Namaz Hummus Italiano Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Senta Promet%199,99
- Metro206,39
+14 prodavnica905,00 din/kg
−15%Namaz Hummus Karamelizovani Luk Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%199,99
- Univerexport%199,99
+12 prodavnica905,00 din/kg
Namaz Veggie Leblebija Argeta 95 g
- Europrom119,90
- Prima133,00
- Podunavlje179,99
+13 prodavnica1.262,11 din/kg









