Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Mineralna Prirodna Voda Animals 330 ml
Mineralna Prirodna Voda Animals 330 ml
Pakovanje 330 ml 3 prodavnice Barkod 5200252843829
44,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
136,33 din/l
Najskuplje je 49,99 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 44,99 | 49,90 |
| 01.09.2026. | 44,99 | 49,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MINERALNA PRIRODNA VODA ANIMALS 330MLCash & Carry Plus
- ANIMALS PRIRODNA MINERALNA VODA 330ML NERA KRITISLuki
- VODA PATROLNE SAPE EDICIJA 0.33LTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −56 % po l
Mineralna Voda Karadjordje Blago Gazirana 0,5 l
- Aleksandrović29,99
- Cash & Carry Plus29,99
- Aman34,99
59,98 din/l - −56 % po l
Mineralna Voda Aqua Bella gazirana 330 ml Stork
- Cash & Carry Plus19,99
- Trnava Promet22,00
- Senta Promet26,90
60,58 din/l - −29 % po l
Mineralna Voda Negazirana Minaqua 330 ml
- Trnava Promet32,00
- Idea · Mercator · Roda32,99
- VUM34,99
96,97 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Mineralna Voda Negazirana Minaqua 330 ml
- Trnava Promet32,00
- Idea · Mercator · Roda32,99
- VUM34,99
96,97 din/lMineralna Voda Heba Kruška 0,5 l
- Aleksandrović59,99
- Cash & Carry Plus59,99
- Prima63,00
+2 prodavnice119,98 din/l
Mineralna voda NG Maxi 0.5l
- Profi20,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi24,99
- Shop&Go25,99
41,98 din/l
Mineralna voda NG Maxi 1.5l
- Profi33,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go34,99
22,66 din/l
Mineralna voda NG Maxi 6l
- Profi95,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go108,99
16,00 din/l
Mineralna Negazirana Voda 1,5 l Voda Voda
- BB Trade52,97
- Europrom74,90
- Prima84,00
+1 prodavnica35,31 din/l
−16%Mineralna Negazirana Voda Evian 0,5 l
- Aroma113,20
- Idea · Mercator · Roda%149,99
226,40 din/l
Mineralna Negazirana Voda Rosa 1 l
- Aroma52,80
- Prima56,00
- BB Trade57,97
+1 prodavnica52,80 din/l











