Cene → Alkoholna pića → VINO CRVENO MERLOT ARIA 0,75L
VINO CRVENO MERLOT ARIA 0,75L
Pakovanje 750 ml 2 prodavnice Barkod 5202227500218
699,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
933,32 din/l
Najskuplje je 1.149,00 din, +64% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
699,99 din933,32 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta1.149,00 din1.532,00 din/l+449,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 699,99 | 924,50 |
| 19.09.2026. | 699,99 | 924,50 |
| 01.09.2026. | 584,99 | 867,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO ARIA MERLOT CRVENO 0.75LCash & Carry Plus
- VINO CRVENO MERLOT ARIA 0,75LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−57 % po lVINO CRVENO MERLOT RUBIN 0,75L
- Aroma%299,99
- Šumadija Market420,00
- Trnava Promet488,00
+18 prodavnica399,99 din/l
−65 % po lVINO CRVENO VRANAC RUBIN 1L
- Transkom 94329,00
- Aman%349,99
- Fortuna Market349,99
+22 prodavnice329,00 din/l
−64 % po lVINO CRVENO MAESTRI CANTTINIERI 1L BRIK
- Univerexport336,85
- Mega Maxi369,99
336,85 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
+37 prodavnica369,99 din/l
VINO BELO SMEDERVKA TIKVEŠ 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
−9%VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market%499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Aleksandrović399,99
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice369,99 din/l
−39%VINO ROZE TIKVEŠ 0.75L
- Idea%389,99
- Mercator%389,99
- Roda%389,99
+31 prodavnica519,99 din/l














