Cene → Alkoholna pića → GIN GORDONS DRY 0,2L DIAGEO

GIN GORDONS DRY 0,2L DIAGEO
Pakovanje 200 ml 5 prodavnica Barkod 5000289112208
245,00 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
1.225,00 din/l
Najskuplje je 549,99 din, +124% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
245,00 din1.225,00 din/l
-
310,00 din529,99 din1.550,00 din/l+65,00 din
-
310,00 din529,99 din1.550,00 din/l+65,00 din
-
310,00 din529,99 din1.550,00 din/l+65,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta549,99 din2.749,95 din/l+304,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 245,00 | 529,99 |
| 01.09.2026. | 245,00 | 529,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DZIN GORDONS 0.2LAroma, City
- GIN GORDONS DRY 0,2L DIAGEOIdea, Mercator, Roda
- GORDONS GIN 0,2LTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GIN PLAVI 0,7L
- Cash & Carry Plus599,99
- VUM659,99
- Trnava Promet665,00
+19 prodavnica857,13 din/l
−10%GIN LARIOS 12 40% 0,7L
- Aroma699,99
- Trnava Promet1.103,00
- Medius1.199,99
+7 prodavnica999,99 din/l
GIN WINDSOR 0.7l
- Sunce (Qvattro)479,90
- Trnava Promet664,00
- Mega Maxi789,99
+6 prodavnica685,57 din/l
−13%GIN SAX ORIGINAL 0.7L BADEL
- Cash & Carry Plus799,99
- Trnava Promet843,00
- Europrom999,90
+5 prodavnica1.142,84 din/l
−44%GIN LARIOS DRY 1L 37,5%
- Aroma499,99
- Idea · Mercator · Roda%800,00
- Trnava Promet948,00
+3 prodavnice499,99 din/l
GIN LARIOS ROSE 37,5% 0,7L
- Trnava Promet1.103,00
- Europrom1.299,90
- RIČ1.449,99
+5 prodavnica1.575,71 din/l
−36%Gin Sax original 1/1 Badel
- Idea · Mercator · Roda%910,00
- Trnava Promet1.077,00
- VUM1.159,99
+2 prodavnice910,00 din/l
GIN BEEFEATER 24 0,7L PERNOD RICARD
- Cash & Carry Plus3.099,99
- Roda3.679,99
- Mega Maxi3.685,00
+4 prodavnice4.428,56 din/l







