Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Sir Feta Olympus 200 g

Sir Feta Olympus 200 g
Pakovanje 200 g 7 prodavnica Barkod 5202178003141
529,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
2.649,85 din/kg
Najskuplje je 684,99 din, +29% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
529,97 din2.649,85 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 579,99 – 599,99 din599,99 din2.999,95 din/kg+70,02 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad599,99 din2.999,95 din/kg+70,02 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta649,99 din3.249,95 din/kg+120,02 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta674,99 din3.374,95 din/kg+145,02 din
-
MercatorRadnje: Beograd679,99 din3.399,95 din/kg+150,02 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta684,99 din3.424,95 din/kg+155,02 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Aroma · Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 529,97 | 649,99 |
| 25.09.2026. | 529,97 | 649,99 |
| 01.09.2026. | 529,97 | 599,99 |
Promene cene
- Idea 25.09. 599,99 → 684,99 din +14%
- Mercator 25.09. 599,99 → 679,99 din +13%
- Roda 25.09. 599,99 → 674,99 din +13%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR FETA OLYMPUS 200GAroma, BB Trade, City, Univerexport
- SIR FETA 200G OLYMPUSIdea, Mercator, Roda
- SIR FETA 200GR VAKUM OLYMPUS FOODSSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Sir Parmezan Parmonia Zanetti 40 g
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+32 prodavnice2.497,50 din/kg
−19%Sir Domaći Mladi 250 g President
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
- Podunavlje%174,99
+32 prodavnice679,96 din/kg
−14%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Soulfood86,00
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
+32 prodavnice860,00 din/kg
−27%Sir Grekos 250 g
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
- Univerexport%199,99
+32 prodavnice719,96 din/kg
−28%Sir Topljeni Natur Biser 140 g
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+31 prodavnica1.085,64 din/kg
−23%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 200 g
- Sunce (Qvattro)%154,99
- Šumadija Market159,90
- Euro Ša M164,90
+31 prodavnica774,95 din/kg
−35%Sir Grekos 500 g
- Metalac Market%279,99
- Metro%299,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+29 prodavnica559,98 din/kg
−18%Sir Sitan Moja Kravica 60% mm 500 g
- Medius%279,90
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport319,99
+26 prodavnica559,80 din/kg











