Cene → Slatkiši i žitarice → Alva Kakao Salonikos 250 g
Alva Kakao Salonikos 250 g
Pakovanje 250 g 2 prodavnice Barkod 5202017062445
326,99 din
najjeftinije u prodavnici Mega Maxi
1.307,96 din/kg
Najskuplje je 361,80 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
326,99 din1.307,96 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 345,60 – 413,10 din361,80 din1.447,20 din/kg+34,81 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 326,99 | 344,40 |
| 01.09.2026. | 326,99 | 344,40 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Alva ceten kakao Salonikos 250gMega Maxi
- ALVA KAKAO SALONIKOS 250GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−43 % po kgAlva Kakao Bioland 300 g
- Trnava Promet224,00
- Aroma%249,99
- Idea · Mercator · Roda299,99
+2 prodavnice746,67 din/kg
−27 % po kgAlva Tahan Kakao 250 g Hr Mediterana
- Super Vero239,99
- Idea · Mercator · Roda%350,00
959,96 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%Alva classic 50 g Rosal
- Mikromarket%36,99
- Cash & Carry Plus39,99
- Trnava Promet43,00
+7 prodavnica739,80 din/kgAlva classic 100 g Rosal
- Euro Ša M77,00
- Cash & Carry Plus79,99
- Trnava Promet82,00
+6 prodavnica770,00 din/kg
−17%Alva Kakao Bioland 300 g
- Trnava Promet224,00
- Aroma%249,99
- Idea · Mercator · Roda299,99
+2 prodavnice746,67 din/kg
−17%Alva Vanila Bioland 300 g
- Trnava Promet224,00
- Aroma%249,99
- Idea · Mercator · Roda299,99
+2 prodavnice746,67 din/kg
Alva Kakao 50 g 25/1
- Cash & Carry Plus39,99
- Metalac Market45,00
- Tekijanka46,28
+4 prodavnice799,80 din/kgAlva Šarena 200 g "Alvasari"
- Fortuna Market199,99
- VP Dima214,37
- Metro249,00
+1 prodavnica999,95 din/kg
−19%Alva Tahan Kakao 250 g Hr Mediterana
- Super Vero239,99
- Idea · Mercator · Roda%350,00
959,96 din/kg
−19%Alva Royal 250 g Hr Mediterana
- Idea · Mercator · Roda%380,00
1.520,00 din/kg











