Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Cedevita Crv. Naranza 900 g

Cedevita Crv. Naranza 900 g
Pakovanje 900 g 2 prodavnice Barkod 3850322015063
749,99 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
833,32 din/kg
Najskuplje je 829,97 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
749,99 din833,32 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta829,97 din922,19 din/kg+79,98 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 714,00 | 749,99 |
| 01.09.2026. | 714,00 | 749,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CEDEVITA 900G CRV.NARANDZAAleksandrović
- CEDEVITA CRVENA NARANDZA 900GBB Trade
- CEDEVITA CRV.NARANDZA VIN 900GEuroprom
- CEDEVITA VIN CRVENA NARANDZA 900GRPrima
- CEDEVITA CRV. NARANZA 900gTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%Cedevita Narandža Papaja 0,5 l PET
- Aksa%79,00
- ZAM%79,90
- Trnava Promet82,00
+32 prodavnice158,00 din/l
−22%Cedevita Vit Voda Limeta-Limunska Trava 0,5 l PET
- Aksa%79,00
- ZAM%79,90
- Trnava Promet82,00
+25 prodavnica158,00 din/l
−17%Cedevita Go Limeta 340 ml
- Aman%99,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Mikromarket%104,99
+24 prodavnice294,09 din/l
−20%Cedevita Limun Kupina 0,5 l PET
- Aksa%79,00
- Trnava Promet86,00
- VUM87,00
+16 prodavnica158,00 din/l
−33%Cedevita Voda Limun/Ananas 1,5 l
- Idea · Mercator · Roda%110,00
- Trnava Promet126,00
- VUM138,00
+10 prodavnica73,33 din/l
Cedevita Limun 19 g
- Senta Promet59,99
- Roda62,99
- Šumadija Market64,00
+8 prodavnica3.157,37 din/kg
Cedevita Limeta 19 g Instant
- Senta Promet59,99
- Roda62,99
- RIČ64,99
+7 prodavnica3.157,37 din/kg
Cedevita Ananas Mango 19 g
- Cash & Carry Plus52,99
- Metro55,20
- Roda62,99
+6 prodavnica2.788,95 din/kg












