Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → UHT PROTEINSKI NAPITAK COKOLADA 0,5L VINDIJA

UHT PROTEINSKI NAPITAK COKOLADA 0,5L VINDIJA
Pakovanje 500 ml 6 prodavnica Barkod 3850108023664
119,99 din
najjeftinije u prodavnici Mikromarket
239,98 din/l
Najskuplje je 299,99 din, +150% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
119,99 din239,98 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta269,90 din539,80 din/l+149,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta274,97 din549,94 din/l+154,98 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu279,00 din558,00 din/l+159,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta279,90 din559,80 din/l+159,91 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta299,99 din599,98 din/l+180,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 119,99 | 276,99 |
| 01.09.2026. | 119,99 | 276,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- UHT PROTEINSKI NAPITAK COKOLADA 0,5LAroma, City
- MLECNI NAPITAK PROTEIN COKOLADA UHT 0.5L VINDIJABB Trade
- PROT.NAPITAK UHT COKOLADA 0.5LEuroprom
- PROTEIN COKOLADA 50 GRMikromarket
- MLEC.NAP.PROT.COKO 50/500 UHT ZBREGOVPrima
- UHT PROTEINSKI NAPITAK COKOLADA 0,5L VINDIJATrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
UHT mleko 1,6 % mm 1 L, Mlekara Sabac
- Europrom89,90
- Cash & Carry Plus89,99
- VUM89,99
+4 prodavnice89,90 din/l
UHT MLEKO 2.8%mm 1l VINDIJA
- Aleksandrović139,99
- Euro Ša M142,00
- Transkom 94145,00
+2 prodavnice139,99 din/l
UHT PROTEINSKI NAPITAK KEKS 0,5L VINDIJA
- Trlić269,90
- BB Trade274,97
- Prima279,00
+2 prodavnice539,80 din/l
UHT PROTEINSKI NAPITAK NOUGAT 0,5L
- Aleksandrović269,99
- BB Trade274,97
- Prima279,00
+2 prodavnice539,98 din/l
UHT PROTEINSKI NAPITAK COK./KIK. 0,5L VINDIJA
- Trlić269,90
- BB Trade269,97
- Aroma299,99
+1 prodavnica539,80 din/l
UHT PROTEINSKI NAPITAK KOKOS 0,5L VINDIJA
- Trlić269,90
- BB Trade274,97
- Prima279,00
+1 prodavnica539,80 din/l




