Cene → Kućna hemija → Arf Lavanda i Smilje 650 ml

Arf Lavanda i Smilje 650 ml
Pakovanje 650 ml 2 prodavnice Barkod 3850105181046
349,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman
538,45 din/l
Najskuplje je 479,00 din, +37% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
349,99 din538,45 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta479,00 din736,92 din/l+129,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 349,99 | 414,50 |
| 01.09.2026. | 349,99 | 414,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ARF DEOBAD LAV I SMILJE 650MLAman
- ARF LAVANDA I SMILJE 650mlTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −11%
Arf Cream 450 ml Original
- RIČ134,99
- Aleksandrović149,99
- Prima%209,90
+5 prodavnica337,48 din/l 
Arf Odmascivac Prof.600 ml
- Trlić449,99
- Super Vero489,99
- Aroma491,20
+4 prodavnice749,98 din/l
−38%Arf Staklo Antistatic 650 ml
- Maxi Online%199,99
- Medius215,99
- Senta Promet216,19
+3 prodavnice307,68 din/l
Arf Grill 650 ml
- Metro335,99
- VP Dima359,90
- Trlić379,00
+1 prodavnica516,91 din/lArf Cream 400 ml +sundjer
- Cash & Carry Plus189,99
- Sunce (Qvattro)208,99
- Luki299,00
474,98 din/lArf Staklo 650 ml X2+krpica
- Sunce (Qvattro)418,00
- Luki469,00
- Transkom 94649,00
643,08 din/lArf Cream Citro 450 ml
- Transkom 94199,90
- ZAM279,90
499,75 din/lArf Cream Profess.450 ml
- VUM99,99
- Transkom 94235,00
222,20 din/l















