Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Sir Grana Padano 125 g Pronto

Sir Grana Padano 125 g Pronto
Pakovanje 125 g 9 prodavnica Barkod 3830073000617
399,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman
3.199,92 din/kg
Najskuplje je 639,99 din, +60% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
399,99 din3.199,92 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula499,99 din3.999,92 din/kg+100,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd564,00 din4.512,00 din/kg+164,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta579,99 din4.639,92 din/kg+180,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd599,99 din4.799,92 din/kg+200,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta599,99 din4.799,92 din/kg+200,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta599,99 din4.799,92 din/kg+200,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta614,97 din4.919,76 din/kg+214,98 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta639,99 din5.119,92 din/kg+240,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 399,99 | 589,99 |
| 23.09.2026. | 399,99 | 589,99 |
| 20.09.2026. | 399,99 | 572,00 |
| 19.09.2026. | 379,99 | 572,00 |
| 01.09.2026. | 359,99 | 572,00 |
Promene cene
- Trlić 23.09. 532,90 → 639,99 din +20%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PRONTO GRANA PADANO 125GAleksandrović
- PRONTO GRANA PADANO 10MES TROUGAO 125GAman
- SIR PARMEZAN PRONTO GRANA PADANO TROUGAO 125GBB Trade
- SIR TVRDI GRANA PADANO 125gr PRONTOCash & Carry Plus
- SIR GRANA PADANO 125G PRONTOIdea, Mercator, Roda
- PRONTO GRANA PADANO10MES TROUGAO 125GRMedius
- Pronto Grana Padano 10mes Trougao 125gŠumadija Market
- PRONTO GRANA PADANO 10M 125gTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Sir Parmezan Parmonia Zanetti 40 g
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+33 prodavnice2.497,50 din/kg
−27%Sir Grekos 250 g
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
- Fortuna Market219,99
+33 prodavnice719,96 din/kg
−35%Sir Grekos 500 g
- Metalac Market%279,99
- Gomex%349,99
- Cash & Carry Plus379,99
+32 prodavnice559,98 din/kg
−19%Sir Domaći Mladi 250 g President
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
- Podunavlje%174,99
+32 prodavnice679,96 din/kg
−28%Sir Topljeni Natur Biser 140 g
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+32 prodavnice1.085,64 din/kg
−14%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M101,00
+31 prodavnica949,00 din/kg
−10%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 200 g
- Šumadija Market159,90
- Euro Ša M164,90
- Transkom 94169,00
+31 prodavnica799,50 din/kg
−6%Sir President Somborska 250 g
- Šumadija Market199,90
- Transkom 94219,90
- ZAM%219,90
+28 prodavnica799,60 din/kg









