Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Pavlaka za kafu zott kaffe sahne 10x10g dijamant

Pavlaka za kafu zott kaffe sahne 10x10g dijamant
Pakovanje 100 g 12 prodavnica Barkod 0000040145037
69,99 din
najjeftinije u prodavnici RIČ
699,90 din/kg
Najskuplje je 99,99 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
69,99 din699,90 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula69,99 din699,90 din/kg
-
Univerexport akcija do 31.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 73,67 – 79,43 din69,99 din76,55 din699,90 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta71,97 din719,70 din/kg+1,98 din
-
Metro veleprodaja9 prodavnica: 74,79 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac74,79 din747,90 din/kg+4,80 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun74,79 din
- Beograd · Metro, Krnjača74,79 din
- Beograd · Metro, Vidikovac74,79 din
- Kragujevac · Metro74,79 din
- Niš · Metro74,79 din
- Novi Sad · Metro74,79 din
- Palić · Metro74,79 din
- Požarevac · Metro74,79 din
- Šabac · Metro74,79 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta74,99 din749,90 din/kg+5,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta79,00 din790,00 din/kg+9,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta79,90 din799,00 din/kg+9,91 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta79,99 din799,90 din/kg+10,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta89,00 din890,00 din/kg+19,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta89,99 din899,90 din/kg+20,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta99,99 din999,90 din/kg+30,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 69,99 | 79,00 |
| 22.09.2026. | 69,99 | 79,00 |
| 19.09.2026. | 69,00 | 76,55 |
| 01.09.2026. | 64,99 | 76,55 |
Promene cene
- Metalac Market 22.09. 69,00 → 89,00 din +29%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO ZA KAFU KAFFE SAHNE SET 10X10BB Trade
- PAVLAKA ZA KAFU 10X10gr ZOTTCash & Carry Plus
- KaFFee Sahne Set Dijamant 10×10 gMetalac Market
- 10X10G ZOTT MLEKO ZA KAFU SET-STAND.-VAR.Metro
- DIJ. KAFFEE SAHNE SET 10X10GRMikromarket
- pavlaka za kafu zott kaffe sahne 10x10g dijamantPodunavlje
- Kaffee Sahne set 10x10g mleko za kafuRIČ
- DOD.ZA KAFU KAFFE SAHNE 10X10G ZOTTSenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Pavlaka za Kuvanje Moja Kravica 20% mm 250 g
- Cash & Carry Plus134,99
- Idea · Mercator · Roda%139,99
- Leon139,99
+30 prodavnica539,96 din/l
−17%Pavlaka za Kuvanje President 20% mm 200 g
- Cash & Carry Plus143,99
- Univerexport%149,99
- Soulfood%164,99
+30 prodavnica719,95 din/kg
−12%Pavlaka za Kuvanje Moja Kravica 20% mm 500 g
- Medius%249,90
- Leon255,99
- Cash & Carry Plus259,99
+29 prodavnica499,80 din/l
−21%Pavlaka za Kuvanje President 20% mm 500 g
- Metro%289,00
- Cash & Carry Plus294,99
- Univerexport%299,99
+24 prodavnice578,00 din/kg
−5%Pavlaka Slatka za Šlag Moja Kravica 36% TB 250 ml
- Cash & Carry Plus169,98
- Idea · Mercator · Roda%179,99
- Metro189,00
+20 prodavnica679,92 din/l
−25%Pavlaka za kafu Campina 10x10g
- Cash & Carry Plus74,99
- Leon79,99
- Tekijanka87,99
+22 prodavnice749,90 din/kg
−27%Pavlaka za Kuvanje Meggle 20% mm 500 ml
- Medius%234,90
- Cash & Carry Plus259,99
- Metro281,00
+20 prodavnica469,80 din/l
−8%Pavlaka Fermentisana Dr Milk 20% mm 700 g Kantica
- Euro Ša M258,00
- Metalac Market259,00
- Europrom259,90
+18 prodavnica368,57 din/kg






