Cene → Lična higijena i kozmetika → Gel za Tuširanje Mystic Moments Fa 750 ml

Gel za Tuširanje Mystic Moments Fa 750 ml
Pakovanje 750 ml 12 prodavnica Barkod 5201143729024
380,00 din
najjeftinije u prodavnici Idea, na akciji do 13.10.
506,67 din/l
Najskuplje je 799,99 din, +111% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
380,00 din778,05 din506,67 din/l
-
380,00 din778,05 din506,67 din/l
-
380,00 din778,05 din506,67 din/l
-
Europrom48 radnji u 24 mesta389,90 din519,87 din/l+9,90 din
-
dm136 radnji u 48 mesta399,00 din532,00 din/l+19,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula437,31 din583,08 din/l+57,31 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta439,00 din585,33 din/l+59,00 din
-
Aleksandrović10 prodavnica: 449,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Kladovo449,99 din599,99 din/l+69,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33449,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49449,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6449,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38449,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26449,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb449,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68449,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36449,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99449,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296449,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu455,00 din606,67 din/l+75,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta499,99 din666,65 din/l+119,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad796,99 din1.062,65 din/l+416,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 743,99 – 823,99 din799,99 din1.066,65 din/l+419,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Mercator · Roda · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 389,90 | 477,50 |
| 01.10.2026. | 389,90 | 477,50 |
| 17.09.2026. | 389,90 | 489,50 |
| 01.09.2026. | 389,90 | 499,99 |
Promene cene
- dm 01.10. 479,00 → 399,00 din -17%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FA GEL 750ML MYSTIC MOMENTSAleksandrović
- PENA ZA KUPANJE FA MYSTIC MOMENTS 750 MLCash & Carry Plus
- Fa tuš/gel MYSTIC Moments 750mldm
- FA PENA ZA KUPANJE MYSTIC PASSION FLOWER 750MLEuro Ša M
- FA PENA MYSTIC MOMEN.750ml-024Europrom
- PENA KUPANJE MYSTIC MOMENT 750ML FAIdea, Mercator, Roda
- Fa gel za tusiranje mystic 750ml #6RIČ
- KUPKA FA 750ML MYSTIC PASSIONFLOWERSenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Gel za Tuširanje Original Felce Azzura 650 ml
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 250 ml
- Leon%179,99
- Univerexport%198,99
- Trnava Promet199,00
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 400 ml
- Super Vero%239,99
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice599,98 din/l
−50%Gel za Tuširanje Magic Oil Pink Jasmine Fa 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Univerexport%309,99
- Cash & Carry Plus329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−21%Gel za Tuširanje Men Captain Old Spice 400 ml
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%Gel za Tuširanje Milk&Honey Palmolive 500 Ml+250 ml
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%Gel za Tuširanje Red Code Str8 400 ml
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−17%Gel za Tuširanje Men Pure Impact Nivea 250 ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l







