Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → SOK YIPPY JABUKA 0.2L RAUCH

SOK YIPPY JABUKA 0.2L RAUCH
Pakovanje 200 ml 11 prodavnica Barkod 9008700149242
42,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
210,00 din/l
Najskuplje je 53,00 din, +26% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
42,00 din210,00 din/l
-
MercatorRadnje: Beograd47,25 din236,25 din/l+5,25 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta47,25 din236,25 din/l+5,25 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta47,25 din236,25 din/l+5,25 din
-
Metro veleprodaja10 prodavnica: 47,50 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac47,50 din237,50 din/l+5,50 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro47,50 din
- Beograd · Metro, Zemun47,50 din
- Beograd · Metro, Krnjača47,50 din
- Beograd · Metro, Vidikovac47,50 din
- Kragujevac · Metro47,50 din
- Niš · Metro47,50 din
- Novi Sad · Metro47,50 din
- Palić · Metro47,50 din
- Požarevac · Metro47,50 din
- Šabac · Metro47,50 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta48,00 din240,00 din/l+6,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad48,99 din244,95 din/l+6,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik49,99 din249,95 din/l+7,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta51,99 din259,95 din/l+9,99 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta52,90 din264,50 din/l+10,90 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd53,00 din265,00 din/l+11,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 42,00 | 48,99 |
| 01.09.2026. | 42,00 | 48,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- YIPPY JABUKA 0,2LEuro Ša M
- SOK YIPPY 02L JABUKA BRIK RAUCHFortuna Market
- NAPITAK YIPPY APPLE 0,2L RAUCHIdea, Mercator, Roda
- YIPPY JABUKA 0.2L BRIKLuki
- Napitak Jabuka Yippy 0,2l tetrapakMega Maxi
- 0.2L YIPPY SOK <50%-JABUKAMetro
- YIPPY JABUKA 0.2L BRIK RAUCHPrima
- Yippy Jabuka 0.2LŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%SOK KNJAZ MILOŠ REMIX BRESKVA PET 1.5L
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ%99,99
+37 prodavnica65,99 din/l
SOK KNJAZ MILOŠ LIMENKA REMIX NARANDŽA 0.33L
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Trnava Promet71,00
+31 prodavnica212,09 din/l
−18%Sok Yippy jabuka 0330 Rauch 12
- Trnava Promet%63,00
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+29 prodavnica190,91 din/l
−31%SOK REMIX KRUŠKA 1.5L PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ%99,99
+28 prodavnica65,99 din/l
SOK KNJAZ MILOŠ LIMENKA REMIX BRESKVA 0.33L
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Transkom 9473,90
+27 prodavnica212,09 din/l
−20%SOK YIPPY BRESKVA 0.33L PET RAUCH
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
- Aman69,99
+26 prodavnica206,03 din/l
−23%Sok Mirinda Orange 0.33l
- BB Trade%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Univerexport%59,99
+23 prodavnice181,79 din/l
−20%SOK MIRINDA POMORANDŽA 1.5L
- Šumadija Market99,90
- Euro Ša M%106,90
- Morava%109,99
+24 prodavnice66,60 din/l











