Cene → Kućna hemija → Deterdzent PERSIL 2.025kg fbs 6

Deterdzent PERSIL 2.025kg fbs 6
Pakovanje 2,025 kg 12 prodavnica Barkod 9000101806793
719,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
355,06 din/kg
Najskuplje je 899,99 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
719,00 din355,06 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula734,96 din362,94 din/kg+15,96 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta763,00 din376,79 din/kg+44,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik769,99 din380,24 din/kg+50,99 din
-
791,99 din391,11 din/kg+72,99 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun791,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača791,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac791,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta799,00 din394,57 din/kg+80,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta799,97 din395,05 din/kg+80,97 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd810,00 din400,00 din/kg+91,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta838,99 din414,32 din/kg+119,99 din
-
839,99 din1.157,99 din414,81 din/kg+120,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu899,50 din444,20 din/kg+180,50 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta899,99 din444,44 din/kg+180,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 719,00 | 799,97 |
| 20.09.2026. | 719,00 | 799,97 |
| 01.09.2026. | 719,00 | 799,40 |
Promene cene
- Trnava Promet 23.09. 730,00 → 763,00 din +5%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DETERDZENT ZA VES PERSIL POWDER FBS 2.025KG 27WLAroma, City
- DET.ZA VES PERSIL POWDER FBS 27WL/2.025KGCash & Carry Plus
- Persil EXPERT FRE. prašak za veš 2,025kgdm
- PERSIL POWDER FBS 27WL 2,025KGEuro Ša M
- DETERDŽENT PERSIL EXPERT 2025KG POWDERFortuna Market
- Persil prasak FbS 27WL/2,025kgMega Maxi
- 2.025KG PERSIL PRASAK FBS 27W-STAND.-VAR.Metro
- PERSIL DET.POWDER FBS 2.025KG 27WLPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 900ML
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
- Cash & Carry Plus299,99
+39 prodavnica316,67 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 450ML
- RIČ%104,99
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
+38 prodavnica233,31 din/l
−18%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN 30PR MERIX 2.25KG
- Morava%399,99
- VUM%399,99
- Euro Ša M439,00
+35 prodavnica177,77 din/kg
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE&VITAMIN FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+35 prodavnica355,33 din/l
−32%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 450ML
- RIČ%104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+34 prodavnice213,20 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+32 prodavnice213,20 din/l





