Cene → Lična higijena i kozmetika → Regenerator Gliss Full Hair Wonder 200 ml

Regenerator Gliss Full Hair Wonder 200 ml
Pakovanje 200 ml 10 prodavnica Barkod 9000101749533
349,99 din
najjeftinije u prodavnici Lilly, na akciji do 31.10.
1.749,95 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 499,99 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
349,99 din515,99 din1.749,95 din/l
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik369,99 din1.849,95 din/l+20,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula394,99 din1.974,95 din/l+45,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta396,99 din1.984,95 din/l+47,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta398,00 din1.990,00 din/l+48,01 din
-
dm136 radnji u 48 mesta409,00 din2.045,00 din/l+59,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu429,99 din2.149,95 din/l+80,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd499,99 din2.499,95 din/l+150,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta499,99 din2.499,95 din/l+150,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta499,99 din2.499,95 din/l+150,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Lilly · Maxi · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 369,99 | 419,50 |
| 01.09.2026. | 369,99 | 419,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- REGENERATOR GLISS FULL HAIR WONDER 200MLCash & Carry Plus
- GLISS FHW regenerator za kosu 200mldm
- REGENERATOR GLISS KUR 250ML FULL HAIR WONDERFortuna Market
- BALZAM GLISS FULL HAIR WONDER 200MLIdea, Mercator, Roda
- GLISS FULL HAIR WONDER REGENERATOR ZA KOSU 200MLLilly
- Regenetaror Gliss FH Wonder 200mlMega Maxi
- GLISS regenerator za kosu FullRIČ
- Regenerator GLISS 0200 Full Hair WonderTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−35%Regenerator za Kosu Repair&Care Schauma 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Cash & Carry Plus239,99
- Sunce (Qvattro)259,99
+21 prodavnica919,96 din/l
−51%Regenerator Syoss Repair 440 ml
- dm%319,00
- Trnava Promet%369,00
- Maxi Online · Mega Maxi%449,99
+14 prodavnica725,00 din/l
−16%Regenerator Genera 500 ml Latte Di Cocco
- Aleksandrović179,99
- Trnava Promet182,00
- ZAM189,90
+14 prodavnica359,98 din/l
−27%Regenerator u Spreju Gliss Kur 200 ml Total Repair
- Trnava Promet424,00
- Prima%429,90
- Fortuna Market429,99
+14 prodavnica2.120,00 din/l
−35%Regenerator Schauma 7 Herbs 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Cash & Carry Plus239,99
- Trnava Promet271,00
+9 prodavnica919,96 din/l
−20%Regenerator ELSEVE 200 ml ext.
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- Cash & Carry Plus439,99
+8 prodavnica2.145,00 din/l
Regenerator Botanic Therapy 200 ml Ricin oil& Almond
- Euro Ša M327,00
- Cash & Carry Plus329,99
- Trnava Promet343,00
+9 prodavnica1.635,00 din/l
Regenerator Botanic Therapy 200 ml Avocado Oil
- Euro Ša M327,00
- Cash & Carry Plus329,99
- Trnava Promet343,00
+8 prodavnica1.635,00 din/l





