Cene → Kućna hemija → Omeksivac SILAN 1.1l Sensitive derma&care 50WL

Omeksivac SILAN 1.1l Sensitive derma&care 50WL
Pakovanje 1,1 l 3 prodavnice Barkod 9000101590661
279,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet, na akciji do 11.10.
253,64 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 349,00 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
279,00 din318,00 din253,64 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula279,99 din254,54 din/l+0,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta349,00 din317,27 din/l+70,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 279,99 | 318,00 |
| 01.09.2026. | 279,99 | 318,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- OMEKSIVAC SILAN SENSITIVE DERMA 1.1l 50wlCash & Carry Plus
- Silan Derma & Care omekšivač za veš 1,1ldm
- Omeksivac SILAN 1.1l Sensitive derma&care 50WLTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−29 % po lOMEKŠIVAČ ZA VEŠ SENSITIVE SILAN 800ML
- dm%159,00
- Cash & Carry Plus239,99
- Euro Ša M249,00
+6 prodavnica180,68 din/l
−13 % po lOMEKŠIVAČ ZA VEŠ SENSITIVE SILAN 1.408L
- Senta Promet311,22
- Cash & Carry Plus319,99
- Euro Ša M335,00
+14 prodavnica221,04 din/l
−41 % po lOMEKŠIVAČ ZA VEŠ CLASSIC FRESH SKY SILAN 1.672L
- Morava249,90
- Senta Promet301,56
- Šumadija Market309,90
+25 prodavnica149,46 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Maxi Online%359,99
- Mega Maxi%359,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
- Medius%399,90
- Univerexport%419,99
- Euro Ša M%429,90
+37 prodavnica268,21 din/l
−47%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
- Medius%399,90
- Aroma%399,99
- VUM%399,99
+35 prodavnica322,76 din/l
−20%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LIKE DIAMOND DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−34%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
- Euro Ša M%429,90
- Prima%429,90
- Univerexport%429,99
+34 prodavnice288,33 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FRESH BRIGHT SKY SEMANA 1.5L
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+33 prodavnice259,99 din/l
−14%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY CARE DUEL 1.6L
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+32 prodavnice236,88 din/l
−49%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLDEN DREAM ORNEL 1.6L
- Lilly%299,99
- Metalac Market%299,99
- Univerexport%329,99
+31 prodavnica187,49 din/l














