Cene → Lična higijena i kozmetika → Gel za tusiranje PALMOLIVE 0220 Maslina

Gel za tusiranje PALMOLIVE 0220 Maslina
Pakovanje 220 ml 7 prodavnica Barkod 8718951543249
162,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
736,36 din/l
Najskuplje je 189,99 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
162,00 din736,36 din/l
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta179,00 din813,64 din/l+17,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta179,99 din818,14 din/l+17,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik179,99 din818,14 din/l+17,99 din
-
Aleksandrović8 prodavnica: 179,99 din · Negotin, Bor, Kladovo, Zaječar179,99 din818,14 din/l+17,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49179,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6179,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38179,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15179,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb179,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68179,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36179,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99179,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta180,00 din818,18 din/l+18,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta189,99 din863,59 din/l+27,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 162,00 | 179,99 |
| 01.09.2026. | 162,00 | 179,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PALMOL.GEL ZA TUS 220ML MASLINAAleksandrović
- PALMOLIVE SG 220ML OLIVE & MILKEuro Ša M
- KUPKA PALMOLIVE 220ML OLIVE MILKFortuna Market
- Kupka Palmolive Olive 220 mlMetalac Market
- KUPKA PALMOLIVE 220ML OLIVESenta Promet
- PALMOLIVE GEL ZA TUSIRANJE 220ml OLIVETrlić
- Gel za tusiranje PALMOLIVE 0220 MaslinaTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Gel za Tuširanje Original Felce Azzura 650 ml
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 250 ml
- Leon%179,99
- Univerexport%198,99
- Trnava Promet199,00
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 400 ml
- Super Vero%239,99
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice599,98 din/l
−50%Gel za Tuširanje Magic Oil Pink Jasmine Fa 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Univerexport%309,99
- Cash & Carry Plus329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−21%Gel za Tuširanje Men Captain Old Spice 400 ml
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%Gel za Tuširanje Milk&Honey Palmolive 500 Ml+250 ml
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%Gel za Tuširanje Red Code Str8 400 ml
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−17%Gel za Tuširanje Men Pure Impact Nivea 250 ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l











