Cene → Lična higijena i kozmetika → Mleko za telo DOVE 0250 Intensive

Mleko za telo DOVE 0250 Intensive
Pakovanje 250 ml 5 prodavnica Barkod 8711700807258
335,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
1.340,00 din/l
Najskuplje je 399,00 din, +19% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
335,00 din1.340,00 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta360,00 din1.440,00 din/l+25,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta364,30 din1.457,20 din/l+29,30 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik369,99 din1.479,96 din/l+34,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta399,00 din1.596,00 din/l+64,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 249,00 | 362,15 |
| 01.09.2026. | 249,00 | 362,15 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LOSION ZA TELO DOVE INTES IVE NOURISHING EXTRA250MLAroma, City
- DOVE BODY LOSION 250ML INTESIVE NOURISHEuro Ša M
- LOSION ZA TELO DOVE 250ML INTENSIVEFortuna Market
- Dove Losion Za Telo Intense Care 250 mlMetalac Market
- DOVE BODY LOS.INTENSI.250Prima
- Mleko za telo DOVE 0250 IntensiveTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −19 % po l
MLEKO ZA TELO DOVE DRY SKIN 250ml
- Euro Ša M271,00
- Cash & Carry Plus409,99
1.084,00 din/l
−51 % po lMLEKO ZA TELO BABY PAVLODERM 200ML
- Idea · Mercator · Roda%130,00
- Sunce (Qvattro)149,99
- Cash & Carry Plus170,00
+2 prodavnice650,00 din/l
−42 % po lMLEKO ZA TELO BABY PLAVO KOSILI 200ML
- Aksa155,00
- Fortuna Market209,99
- Trnava Promet210,00
+12 prodavnica775,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%MLEKO ZA TELO BABY HIDRATANTNO 2025 BECUTAN 200ML
- Trnava Promet218,00
- dm219,00
- Cash & Carry Plus219,99
+29 prodavnica1.090,00 din/l
−36%MLEKO ZA TELO NIVEA 250ML
- Aleksandrović299,99
- Sunce (Qvattro)399,99
- Metalac Market479,00
+19 prodavnica1.199,96 din/l
−4%MLEKO ZA TELO NIVEA 400ML
- Aleksandrović449,99
- Sunce (Qvattro)499,99
- Podunavlje514,99
+18 prodavnica1.124,98 din/l
−62%MLEKO ZA SUNČ.KIDS TRIGER SPF50+ CARROTEN 270ML
- Idea · Mercator · Roda%999,99
- Univerexport%1.134,99
- Aroma%1.199,99
+10 prodavnica3.703,67 din/l
MLEKO ZA TELO BABY PLAVO KOSILI 200ML
- Aksa155,00
- Fortuna Market209,99
- Trnava Promet210,00
+12 prodavnica775,00 din/l
MLEKO ZA TELO BABY BECOLLINO 200ML
- Aleksandrović219,90
- Fortuna Market219,99
- VP Dima235,00
+11 prodavnica1.099,50 din/l
−20%Mleko za telo MIXA 0400 HYALUROGEL
- Aksa%639,00
- Cash & Carry Plus639,99
- dm649,00
+11 prodavnica1.597,50 din/l
Mleko za telo MIXA 0400 Shea Nourish
- Metro628,99
- Cash & Carry Plus639,99
- dm649,00
+9 prodavnica1.572,48 din/l









