Cene → Hleb i peciva → Tortilja Defne 10pcs 0650
Tortilja Defne 10pcs 0650
Pakovanje 650 g 2 prodavnice Barkod 8683086166277
180,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
276,92 din/kg
Najskuplje je 199,99 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
180,00 din276,92 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta199,99 din307,68 din/kg+19,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 180,00 | 190,00 |
| 01.09.2026. | 180,00 | 190,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TORTILJA DEFNE 25CM 650GRTrlić
- Tortilja Defne 10pcs 0650Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

TORTILJA GRANDISSIMA MEXICANA 390G
- Cash & Carry Plus194,99
- Trnava Promet214,00
- Metalac Market225,00
+24 prodavnice499,97 din/kg
TORTILJA MEXICANA 320G
- Trnava Promet188,00
- Metalac Market199,00
- Europrom199,90
+23 prodavnice587,50 din/kg
−17%TORTILJA FIT MEXICANA 390G
- Metro%189,98
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet225,00
+19 prodavnica487,13 din/kg
−25%TORTILJA PROTEIN MEXICANA 370G
- Metro%189,00
- Medius%229,90
- Trnava Promet238,00
+16 prodavnica510,81 din/kg
TORTILJA CHIA MEXICANA 390G
- Cash & Carry Plus199,99
- Senta Promet229,99
- Metalac Market235,00
+12 prodavnica512,79 din/kg
−14%TORTILJA LE PINJA MEXICANA 975G
- VP Dima%299,90
- Europrom339,90
- Senta Promet339,99
+8 prodavnica307,59 din/kg
TORTILJA MEXICANA NUESTRAS 900G
- Cash & Carry Plus269,99
- Trnava Promet293,00
- Trlić329,99
+6 prodavnica299,99 din/kg
TORTILJA ALY 25cm 6/1 390G
- Čutura259,99
- Podunavlje269,99
- Trlić279,00
+6 prodavnica666,64 din/kg








