Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Magic soft chew 0200
Bombone Magic soft chew 0200
Pakovanje 200 g 3 prodavnice Barkod 8682276682450
99,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
495,00 din/kg
Najskuplje je 199,00 din, +101% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 99,00 | 129,00 |
| 18.09.2026. | 99,00 | 129,00 |
| 01.09.2026. | 99,00 | 129,07 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MAGIC CHEW MEKA BOMBONA 200grLuki
- *Bombone Magic soft chew 0200Trnava Promet
- BOMBONE MAGIC SOFT CHEW 200GVP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+35 prodavnica790,00 din/kg
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−18%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg
−18%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+29 prodavnica1.815,79 din/kg










