Cene → Lična higijena i kozmetika → Cvrsti sapun EVISSA 70g glicerinski Lemon
Cvrsti sapun EVISSA 70g glicerinski Lemon
Pakovanje 70 g 3 prodavnice Barkod 8681725025800
28,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
400,00 din/kg
Najskuplje je 30,00 din, +7% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
28,00 din400,00 din/kg
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik29,99 din428,43 din/kg+1,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta30,00 din428,57 din/kg+2,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 28,00 | 29,99 |
| 25.09.2026. | 28,00 | 29,99 |
| 24.09.2026. | 28,00 | 29,00 |
| 18.09.2026. | 28,00 | 28,50 |
| 01.09.2026. | 28,00 | 29,00 |
Promene cene
- Euro Ša M 24.09. 29,00 → 30,00 din +3%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SAPUN EVISSA GLOCERINSKI LEMON 70GEuro Ša M
- SAPUN GLICERINSKI EVISSA 70G LEMONFortuna Market
- Cvrsti sapun EVISSA 70g glicerinski LemonTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −24 % po kg
Cvrsti sapun EVISSA 70g Fresh
- Transkom 94%22,90
- Trnava Promet28,00
- Fortuna Market29,99
+1 prodavnica305,33 din/kg
−10 % po kgCvrsti sapun EVISSA 75g Yllow Rose
- Leon26,99
- Trnava Promet29,00
- Cash & Carry Plus29,99
+2 prodavnice359,87 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Cvrsti sapun LAHOR 80g Baby
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- RIČ64,99
+18 prodavnica749,88 din/kg
Cvrsti sapun NANCY aloe&honey 0140 6
- Cash & Carry Plus79,98
- Trnava Promet80,00
- Metalac Market89,00
+12 prodavnica571,29 din/kg
Cvrsti sapun LAHOR 80g Sensitive
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- Morava68,00
+7 prodavnica749,88 din/kg
Cvrsti sapun PALMOLIVE 90g milk&honey 4
- Trnava Promet64,00
- Metalac Market69,00
- Cash & Carry Plus69,99
+6 prodavnica711,11 din/kg
Cvrsti sapun glicerinski DALAN 0100 olive 6
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet60,00
- Idea · Mercator · Roda67,56
+3 prodavnice599,90 din/kgCvrsti sapun PALMOLIVE 90g orchid 4
- Trnava Promet57,00
- VUM66,99
- Cash & Carry Plus69,99
+4 prodavnice633,33 din/kg
Cvrsti sapun glicerinski DALAN 0100 Lime Oil 6
- Trnava Promet60,00
- Cash & Carry Plus62,70
- Idea · Mercator · Roda67,56
+1 prodavnica600,00 din/kg
Cvrsti sapun KOZICA 70g nana 10
- Trnava Promet155,00
- Trlić169,99
- Aksa185,00
+2 prodavnice2.214,29 din/kg









