Cene → So i začini → Zacin Cimet 50g Kiss-V 12

Zacin Cimet 50g Kiss-V 12
Pakovanje 50 g 4 prodavnice Barkod 8606108886076
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.599,80 din/kg
Najskuplje je 109,00 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
79,99 din1.599,80 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta84,00 din1.680,00 din/kg+4,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik94,99 din1.899,80 din/kg+15,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta109,00 din2.180,00 din/kg+29,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 79,99 | 89,50 |
| 19.09.2026. | 79,99 | 89,50 |
| 01.09.2026. | 79,99 | 84,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CIMET 50grCash & Carry Plus
- CIMET 50G KISS VPACKFortuna Market
- CIMET 50GMikromarket
- Zacin Cimet 50g Kiss-V 12Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%ZAČIN DODATAK JELIMA C 250G
- Maxi%129,99
- Maxi Online%129,99
- Mega Maxi%129,99
+32 prodavnice519,96 din/kg
−21%ZAČIN DODATAK JELIMA VEGETA 250G
- Aleksandrović114,90
- Morava173,13
- Idea%179,99
+32 prodavnice459,60 din/kg
−29%ZAČIN DODATAK JELIMA VEGETA 400G
- Trnava Promet%248,00
- Cash & Carry Plus249,99
- Euro Ša M%269,90
+31 prodavnica620,00 din/kg
−40%ZAČIN ZA RIBLJU ČORBU ALEVA 90G
- Aleksandrović89,90
- Idea%119,99
- Mercator%119,99
+30 prodavnica998,89 din/kg
−32%ZAČIN ZA SARMU I PUNJENU PAPRIKU ALEVA 60G
- Aleksandrović79,99
- Trnava Promet%86,00
- Metro95,99
+29 prodavnica1.333,17 din/kg
−15%ZAČIN ZA GOVEĐI GULAŠ ALEVA 50G
- Aleksandrović69,90
- Leon95,99
- Trnava Promet102,00
+29 prodavnica1.398,00 din/kg
−27%ZAČIN ZA PASULJ ALEVA 84G
- Aleksandrović69,90
- Trnava Promet119,00
- Euro Ša M%119,90
+29 prodavnica832,14 din/kg
−26%ZAČIN DODATAK JELIMA C 500G
- Trnava Promet247,00
- Cash & Carry Plus249,99
- Podunavlje%269,99
+29 prodavnica494,00 din/kg










