Cene → Lična higijena i kozmetika → Krema GLICERONA 150ml za ruke Bones
Krema GLICERONA 150ml za ruke Bones
Pakovanje 150 ml 2 prodavnice Barkod 8606106202205
159,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.066,60 din/l
Najskuplje je 192,00 din, +20% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
159,99 din1.066,60 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta192,00 din1.280,00 din/l+32,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 159,99 | 176,00 |
| 01.09.2026. | 159,99 | 176,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KREMA ZA RUKE GLICERIN KUTIJA 150ml BONESCash & Carry Plus
- Krema GLICERONA 150ml za ruke BonesTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −53 % po l
KREMA ZA RUKE KAMILICA 200ML BONES
- Idea · Mercator · Roda100,00
- Trnava Promet246,00
- Fortuna Market249,99
500,00 din/l - −30 % po l
GLICERINSKA KREMA ZA RUKE 200ML
- Cash & Carry Plus149,99
- VP Dima199,00
749,95 din/l - −25 % po l
Krema za ruke Premia Badem 125ml
- Profi99,99
- Maxi · Mega Maxi127,99
799,92 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−32%KREMA BABY BECUTAN 100ML
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Fortuna Market309,99
- Trnava Promet323,00
+29 prodavnica2.999,90 din/l
−25%KREMA BABY BECUTAN 50ML
- Prima%199,90
- Cash & Carry Plus199,99
- Fortuna Market199,99
+27 prodavnica3.998,00 din/l
−38%KREMA UNIVERZALNA NIVEA 150ML
- Senta Promet269,99
- ZAM299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+21 prodavnica1.799,93 din/l
−16%KREMA UNIVERZALNA PANTENOL HEMIGAL 50ML
- Aksa%189,00
- ZAM209,90
- Trnava Promet213,00
+23 prodavnice3.780,00 din/l
−28%KREMA ZA RUKE GLICERINSKA HEMIGAL 80ML
- Čutura%179,99
- Trnava Promet180,00
- Metalac Market189,00
+23 prodavnice2.249,88 din/l
−25%KREMA UNIVERZALNA SOFT NIVEA 100ML
- Sunce (Qvattro)279,99
- Europrom339,90
- Trlić349,99
+21 prodavnica2.799,90 din/l
KREMA UNIVERZALNA SPEC.GLICERIN HEMIGAL 110ML
- Trnava Promet238,00
- Metalac Market249,00
- Europrom259,90
+21 prodavnica2.163,64 din/l
−41%KREMA UNIVERZALNA MEN NIVEA 75ML
- Euro Ša M285,00
- Lilly%299,99
- Trnava Promet302,00
+20 prodavnica3.800,00 din/l














