Cene → Slatkiši i žitarice → Krem banana 17g BG produkt 50

Krem banana 17g BG produkt 50
Pakovanje 17 g 4 prodavnice Barkod 8606105511124
8,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
470,59 din/kg
Najskuplje je 14,99 din, +87% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
8,00 din470,59 din/kg
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta10,04 din590,59 din/kg+2,04 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta12,99 din764,12 din/kg+4,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta14,99 din881,76 din/kg+6,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 5,90 | 9,02 |
| 23.09.2026. | 5,90 | 9,02 |
| 19.09.2026. | 5,90 | 7,50 |
| 01.09.2026. | 5,90 | 8,00 |
Promene cene
- Čutura 23.09. 6,99 → 12,99 din +86%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KREM BANANICA 17G BGAleksandrović
- KREM BANANA 17G BG PRODUKTAman
- KREM BANANICA 17G BG PRODUKTČutura
- KREM BANANA 17GR BG PRODUPrima
- Krem banana 17g BG produkt 50Trnava Promet
- KAKAO KREM BANANICA 17G 1/50VP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%Krem Gold 16% Seckani Lešnik Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+34 prodavnice882,57 din/kg
−24%Krem Eurocrem činija 500g
- RIČ299,99
- Leon319,99
- Metalac Market339,00
+34 prodavnice599,98 din/kg
−44%Krem Duo Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+32 prodavnice882,57 din/kg
−23%Krem Milk Lino Lada 350 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
- Euro Ša M329,00
+28 prodavnica914,26 din/kg
−4%Krem Nutella 750 g
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
- Šumadija Market839,00
+28 prodavnica1.018,65 din/kg
−27%Krem Blok Eurocrem 50 g
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
Krem Eurocrem 100 g
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg
−15%Krem Cipiripi 400 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%269,99
- Cash & Carry Plus274,99
- Mere285,90
+20 prodavnica674,98 din/kg














