Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Aqua Gala 0,75 l

Aqua Gala 0,75 l
Pakovanje 750 ml 3 prodavnice Barkod 8606104398238
32,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
42,67 din/l
Najskuplje je 34,99 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
32,00 din42,67 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta34,99 din46,65 din/l+2,99 din
-
Aleksandrović6 prodavnica: 34,99 din · Negotin, Bor, Jabukovac34,99 din46,65 din/l+2,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 634,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb34,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2634,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1534,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-234,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6834,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 32,00 | 34,25 |
| 01.09.2026. | 32,00 | 34,25 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GALA 0.75L PET NEGAZ.Aleksandrović
- MIN.AQUA GALA 0.75L 50%GRPrima
- AQUA GALA 0.75LTrlić
- *Voda Aqua Gala 0750 12Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Aqua Viva Staklo 1/1
- VP Dima60,00
- Sunce (Qvattro)61,99
- VUM65,00
+7 prodavnica60,00 din/l
Aqua Viva Herbal Limun 0,5 l
- Aroma76,60
- BB Trade76,66
- Šumadija Market77,00
+4 prodavnice153,20 din/l
Aqua Viva Junior 0.33 Jabuka s
- Europrom49,00
- Aroma50,70
- Senta Promet50,80
+4 prodavnice148,48 din/l
Aqua Gala Voda 1,5 l Negaz
- VUM39,00
- Aleksandrović39,99
- Trlić44,90
+3 prodavnice26,00 din/l
Aqua Viva 0,75 l Recharge
- Mikromarket79,99
- Aroma95,80
- Transkom 9498,00
+3 prodavnice106,65 din/l
Aqua Viva Zero Sugar Caffeine 0,75 l PET
- Aroma95,80
- Gomex95,82
- Transkom 9499,00
+3 prodavnice127,73 din/l
Aquamaris Water 400 ml Limun
- Europrom67,00
- Aroma68,20
- BB Trade74,97
+2 prodavnice167,50 din/lAqua Bella 0,33 l Negazirana
- Cash & Carry Plus19,99
- Trnava Promet22,00
- Soulfood24,99
+1 prodavnica60,58 din/l












