Cene → Hleb i peciva → Tost hleb kukuruz-chia 500g PONS
Tost hleb kukuruz-chia 500g PONS
Pakovanje 500 g 2 prodavnice Barkod 8606103957955
164,30 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
328,60 din/kg
Najskuplje je 199,00 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
164,30 din328,60 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta199,00 din398,00 din/kg+34,70 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 164,30 | 199,00 |
| 01.09.2026. | 164,30 | 199,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TOST KUKURUZ CHIA 500GAroma, City
- Tost Hleb KUKURUZ-CHIA 500GR PonsMetalac Market
- Tost hleb kukuruz-chia 500g PONSTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−46 % po kgHLEB TOST CRNI 500GR
- Mikromarket89,38
- Transkom 9495,00
- Gomex174,99
178,76 din/kg- −43 % po kg
Tost hleb tamni 600g Kraljev Dvor
- Trnava Promet112,00
- Morava119,00
186,67 din/kg - −40 % po kg
PET MINUTA HLEB TOST CLASSIC BELI H 500G
- RIČ98,00
- Prima99,00
- Mikromarket107,00
+3 prodavnice196,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%TOST SA SEMENKAMA TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Cash & Carry Plus139,99
- Idea%149,99
- Mercator%149,99
+30 prodavnica279,98 din/kg
−16%TOST CLASSIC TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Cash & Carry Plus139,99
- Euro Ša M156,00
- Aman%159,99
+29 prodavnica279,98 din/kg
−17%TOST TAMNI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Euro Ša M%129,90
- Cash & Carry Plus139,99
- Aleksandrović160,00
+29 prodavnica259,80 din/kg
TOST PUTERO TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Cash & Carry Plus139,99
- Super Vero164,99
- Univerexport165,99
+28 prodavnica279,98 din/kg
TOST MEŠANO RAŽENI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Euro Ša M136,00
- Idea162,99
- Maxi Online162,99
+18 prodavnica272,00 din/kg
TOST BELI KLAS 500G
- Trnava Promet98,00
- Cash & Carry Plus109,99
- RIČ119,00
+16 prodavnica196,00 din/kg
TOST SA SEMENKAMA KLAS 500G
- RIČ129,00
- Aleksandrović130,00
- BB Trade137,97
+14 prodavnica258,00 din/kg
TOST TAMNI KLAS 500G
- Trnava Promet98,00
- Cash & Carry Plus109,99
- RIČ119,00
+14 prodavnica196,00 din/kg















