Cene → Slatkiši i žitarice → KEKS SPEKULAS 200g MARELA
KEKS SPEKULAS 200g MARELA
Pakovanje 200 g 4 prodavnice Barkod 8606102937828
99,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM
499,50 din/kg
Najskuplje je 110,00 din, +10% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,90 din499,50 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta109,00 din545,00 din/kg+9,10 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta109,00 din545,00 din/kg+9,10 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta110,00 din550,00 din/kg+10,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 99,90 | 109,00 |
| 01.09.2026. | 99,90 | 109,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MARELLINI SPEKULAS 200G MARELAMikromarket
- KEKS SPEKULAS 200g MARELATrlić
- Keks SPEKULAS 0200 Marela 14Trnava Promet
- MARELLINI SPEKULAS 200GR MARELAZAM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%KEKS MUNCHMALLOW FAMILY PACK 210G
- Leon%149,99
- Euro Ša M%172,90
- Prima%179,90
+39 prodavnica714,24 din/kg
KEKS PLAZMA 300G BAMBI
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−29%KEKS INTEGRALNI ČOKOLADA WELLNESS 210G
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
- Podunavlje%119,99
+38 prodavnica571,38 din/kg
−25%KEKS MEDENO SRCE PIONIR 150G
- Aksa97,00
- Transkom 94109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+38 prodavnica646,67 din/kg
−19%KEKS PLAZMA 800G
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%589,99
- Euro Ša M%599,90
+32 prodavnice737,49 din/kg
−15%KEKS CHOCO LILASTIX MILKA 112G
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−9%KEKS MLEVENI PLAZMA POSNA 300G
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%279,99
- Podunavlje279,99
- Cash & Carry Plus284,99
+35 prodavnica933,30 din/kg
−28%KEKS MINI MINI PLAZMA 200G
- Europrom%149,90
- BB Trade%159,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%159,99
+34 prodavnice749,50 din/kg












