Cene → Sveža i prerađena riba → Pasteta riblja sa povrcem 0075 Amare
Pasteta riblja sa povrcem 0075 Amare
Pakovanje 75 g 1 prodavnica Barkod 8606102718182
64,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
853,33 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
64,00 din853,33 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 39,50 | 51,75 |
| 01.09.2026. | 39,50 | 51,75 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PAST.PILECA 150GR LIM BANPrima
- Pasteta riblja sa povrcem 0075 AmareTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%PAŠTETA OD TUNE ARGETA 95G
- Šumadija Market139,90
- Cash & Carry Plus139,99
- Transkom 94149,90
+33 prodavnice1.472,63 din/kg
−20%PAŠTETA RIBLJA POSNA ARGETA 95G
- Šumadija Market139,90
- Transkom 94149,90
- Medius%154,90
+30 prodavnica1.472,63 din/kg
−27%PAŠTETA OD TUNE SA POVRĆEM PATELINA 60G
- Idea · Mercator · Roda%97,99
- Cash & Carry Plus101,99
- Euro Ša M108,00
+27 prodavnica1.633,17 din/kg
−38%PAŠTETA RIBLJA YUHOR 75G
- Leon65,99
- Prima%66,90
- Europrom%69,90
+29 prodavnica879,87 din/kg
−26%PAŠTETA OD LOSOSA PATELINA 60G
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Cash & Carry Plus130,99
- ZAM149,90
+26 prodavnica2.166,50 din/kg
PAŠTETA OD LOSOSA ARGETA 95G
- Cash & Carry Plus209,99
- Fortuna Market209,99
- Metro210,00
+26 prodavnica2.210,42 din/kg
−14%PAŠTETA OD OSLIĆA PATELINA 60G
- Luki59,90
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Maxi · Mega Maxi%89,99
+23 prodavnice998,33 din/kg
PAŠTETA OD TUNE CARNEX 75G
- Cash & Carry Plus89,99
- Trnava Promet98,00
- Metalac Market99,00
+26 prodavnica1.199,87 din/kg














