Cene → Sveža i prerađena riba → PASTETA JUNECA LIMENKA 150G RANCH
PASTETA JUNECA LIMENKA 150G RANCH
Pakovanje 150 g 3 prodavnice Barkod 8606102518652
59,99 din
najjeftinije u prodavnici Čutura
399,93 din/kg
Najskuplje je 99,99 din, +67% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
59,99 din399,93 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta96,00 din640,00 din/kg+36,01 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta99,99 din666,60 din/kg+40,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 59,99 | 96,00 |
| 23.09.2026. | 59,99 | 96,00 |
| 01.09.2026. | 96,00 | 98,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PASTETA JUNECA LIMENKA 150G RANCHČutura
- RUNCH 150g JUNECA PASTETASunce (Qvattro)
- Pasteta juneca 0150 limenka RanchTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%PAŠTETA OD TUNE ARGETA 95G
- Cash & Carry Plus139,99
- Maxi · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%139,99
- Sunce (Qvattro)%149,99
+30 prodavnica1.473,58 din/kg
−20%PAŠTETA RIBLJA POSNA ARGETA 95G
- Medius%154,90
- Prima%154,90
- Cash & Carry Plus159,99
+30 prodavnica1.630,53 din/kg
−27%PAŠTETA OD TUNE SA POVRĆEM PATELINA 60G
- Idea · Mercator · Roda%97,99
- Cash & Carry Plus101,99
- Euro Ša M108,00
+27 prodavnica1.633,17 din/kg
−38%PAŠTETA RIBLJA YUHOR 75G
- Leon65,99
- Prima%66,90
- Europrom%69,90
+29 prodavnica879,87 din/kg
−26%PAŠTETA OD LOSOSA PATELINA 60G
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Cash & Carry Plus130,99
- Univerexport%139,99
+26 prodavnica2.166,50 din/kg
PAŠTETA OD LOSOSA ARGETA 95G
- Cash & Carry Plus209,99
- Fortuna Market209,99
- Metro210,00
+26 prodavnica2.210,42 din/kg
−20%PAŠTETA OD OSLIĆA PATELINA 60G
- Luki59,90
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Univerexport%89,99
+24 prodavnice998,33 din/kg
−28%PAŠTETA OD TUNE CARNEX 75G
- Super Vero%83,99
- Cash & Carry Plus89,99
- Trnava Promet98,00
+26 prodavnica1.119,87 din/kg












