Cene → Hleb i peciva → Kroasan krem BiBip
Kroasan krem BiBip
Pakovanje 110 g 2 prodavnice Barkod 8606101138233
83,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
754,55 din/kg
Najskuplje je 89,99 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
83,00 din754,55 din/kg
-
Aman301 radnja u 93 mesta89,99 din818,09 din/kg+6,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 83,00 | 86,50 |
| 01.09.2026. | 83,00 | 86,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KROASAN KREM 110GR BI BIPAman
- Kroasan krem BiBipTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −25 % po kg
Kroasan kakao krem 90g Pons
- Prima51,00
- Aroma85,90
- Trnava Promet92,00
+3 prodavnice566,67 din/kg - −12 % po kg
KROASAN KREM 120GR-FIORINI
- Podunavlje80,00
- VP Dima92,00
666,67 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Kroasan sumsko voce 90g Pons
- Prima51,00
- Aroma85,90
- Trnava Promet92,00
+4 prodavnice566,67 din/kgKroasan kakao krem 90g Pons
- Prima51,00
- Aroma85,90
- Trnava Promet92,00
+3 prodavnice566,67 din/kg
KROASAN ČOKOLADA PP 70G
- Idea69,99
- Mercator69,99
- Roda69,99
+2 prodavnice999,86 din/kgKROASAN SA NADEVOM KAJSIJE 110G DONDON
- Aleksandrović72,00
- Euro Ša M72,00
- Prima79,00
+1 prodavnica654,55 din/kgKroasan kackavalj i sunka Pons
- Trnava Promet88,00
- Gomex104,99
- Metalac Market110,00
733,33 din/kgKROASAN SA KREMOM 80G.
- Aleksandrović44,90
- Prima46,00
- BB Trade49,97
561,25 din/kgKROASAN 0.12 KG NINIS
- Trlić99,00
- Europrom100,00
825,00 din/kgKROASAN KREM 120GR-FIORINI
- Podunavlje80,00
- VP Dima92,00
666,67 din/kg













