Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Sok Medonja breskva dp 0200 Mix trade 28
Sok Medonja breskva dp 0200 Mix trade 28
Pakovanje 200 ml 2 prodavnice Barkod 8606100139255
22,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
110,00 din/l
Najskuplje je 23,99 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
22,00 din110,00 din/l
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik23,99 din119,95 din/l+1,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 22,00 | 23,00 |
| 01.09.2026. | 22,00 | 23,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOKIĆ MEDONJA 02L BRESKVAFortuna Market
- *Sok Medonja breskva dp 0200 Mix trade 28Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%Sok Knjaz Miloš Remix Breskva PET 1,5 l
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ99,99
+37 prodavnica65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Narandža 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Trnava Promet71,00
+31 prodavnica212,09 din/l
−19%Sok Yippy jabuka 0330 Rauch 12
- Trnava Promet%63,00
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
+29 prodavnica190,91 din/l
−31%Sok Remix Kruška 1,5 l PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ99,99
+28 prodavnica65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Breskva 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Transkom 9473,90
+27 prodavnica212,09 din/l
−20%Sok Yippy Breskva 0,33 l PET Rauch
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+26 prodavnica196,94 din/l
−23%Sok Mirinda Orange 0.33l
- BB Trade%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- VUM%59,99
+23 prodavnice181,79 din/l
−20%Sok Mirinda Pomorandža 1,5 l
- Transkom 94109,90
- Morava%109,99
- Leon125,99
+24 prodavnice73,27 din/l










