Cene → Alkoholna pića → DŽIN BEEFEATER 1L

DŽIN BEEFEATER 1L
Pakovanje 1 l 11 prodavnica Barkod 5000329002278
2.199,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
2.199,99 din/l
Najskuplje je 2.571,00 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
2.199,99 din2.199,99 din/l
-
2.199,99 din2.499,99 din2.199,99 din/l
-
2.255,99 din2.255,99 din/l+56,00 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro2.255,99 din
- Beograd · Metro, Zemun2.255,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača2.255,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac2.255,99 din
- Kragujevac · Metro2.255,99 din
- Niš · Metro2.255,99 din
- Novi Sad · Metro2.255,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd2.290,00 din2.290,00 din/l+90,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta2.329,99 din2.329,99 din/l+130,00 din
-
2.339,99 din2.574,99 din2.339,99 din/l+140,00 din
-
2.339,99 din2.679,99 din2.339,99 din/l+140,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta2.359,90 din2.359,90 din/l+159,91 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad2.389,99 din2.389,99 din/l+190,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta2.399,00 din2.399,00 din/l+199,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta2.571,00 din2.571,00 din/l+371,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 2.196,00 | 2.389,99 |
| 01.09.2026. | 2.196,00 | 2.389,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GIN BEEFEATER 1LCash & Carry Plus
- GIN BEEFEATER 1L PERNODIdea, Mercator, Roda
- BEEFEATER GIN 1/1Luki
- Beefeater Gin 1lMega Maxi
- 1L DZIN BEEFEATER-STAND.-VAR.Metro
- BSFFEATER LOND.DRY GIN 1LPrima
- GIN 1/1 BEEFEATER LONDON DRYSenta Promet
- BEEFEATER GIN 1LSoulfood
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%DŽIN LORDSON DRY 0.7L
- Trnava Promet606,00
- Cash & Carry Plus649,99
- Transkom 94659,00
+26 prodavnica865,71 din/l
−19%DŽIN GMG DRY 0.7L
- Trnava Promet613,00
- Cash & Carry Plus619,99
- Univerexport%649,99
+25 prodavnica875,71 din/l
−17%DŽIN BEEFEATER 0.7L
- Maxi Online%1.349,00
- Lidl1.514,99
- Trnava Promet1.609,00
+21 prodavnica1.927,14 din/l
−21%DŽIN TONIC BARMAN RUBIN 0.33L
- Aleksandrović69,99
- Tekijanka%94,99
- Trnava Promet%99,00
+16 prodavnica212,09 din/l
DŽIN BOMBAY SAPPHIER 0.7L
- Sunce (Qvattro)1.549,00
- ZAM2.499,90
- Cash & Carry Plus2.499,99
+15 prodavnica2.212,86 din/l
−6%DŽIN LORDSON PINK 0.7L
- Metro731,99
- Tekijanka749,99
- Aman799,99
+14 prodavnica1.045,70 din/l
−14%DŽIN BEEFEATER PINK 0.7L
- Maxi%1.599,00
- Mega Maxi%1.599,00
- Trlić1.690,00
+13 prodavnica2.284,29 din/l
−26%DŽIN GORDONS DRY 0.7L
- Trlić759,00
- Roda%1.399,99
- Idea%1.499,99
+12 prodavnica1.084,29 din/l










