Cene → Alkoholna pića → DŽIN BEEFEATER 0.0% 0.7L

DŽIN BEEFEATER 0.0% 0.7L
Pakovanje 700 ml 5 prodavnica Barkod 5000299618769
1.584,00 din
najjeftinije u prodavnici Mega Maxi
2.262,86 din/l
Najskuplje je 1.909,99 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.584,00 din2.262,86 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta1.799,00 din2.570,00 din/l+215,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta1.799,99 din2.571,41 din/l+215,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd1.849,99 din2.642,84 din/l+265,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta1.909,99 din2.728,56 din/l+325,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 1.584,00 | 1.799,99 |
| 01.09.2026. | 1.584,00 | 1.799,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GIN BEEFEATER 0,0% 0,7LIdea, Mercator, Roda
- Dzin Beefeater 0,0% 0,7lMega Maxi
- DŽIN BEEFEATER 0.0% 0.7LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%DŽIN LORDSON DRY 0.7L
- Trnava Promet606,00
- Cash & Carry Plus649,99
- Transkom 94659,00
+26 prodavnica865,71 din/l
−19%DŽIN GMG DRY 0.7L
- Trnava Promet613,00
- Cash & Carry Plus619,99
- Univerexport%649,99
+25 prodavnica875,71 din/l
−17%DŽIN BEEFEATER 0.7L
- Maxi Online%1.349,00
- Lidl1.514,99
- Trnava Promet1.609,00
+21 prodavnica1.927,14 din/l
−21%DŽIN TONIC BARMAN RUBIN 0.33L
- Aleksandrović69,99
- Tekijanka%94,99
- Trnava Promet%99,00
+16 prodavnica212,09 din/l
DŽIN BOMBAY SAPPHIER 0.7L
- Sunce (Qvattro)1.549,00
- ZAM2.499,90
- Cash & Carry Plus2.499,99
+15 prodavnica2.212,86 din/l
−6%DŽIN LORDSON PINK 0.7L
- Metro731,99
- Tekijanka749,99
- Aman799,99
+14 prodavnica1.045,70 din/l
−14%DŽIN BEEFEATER PINK 0.7L
- Maxi%1.599,00
- Mega Maxi%1.599,00
- Trlić1.690,00
+13 prodavnica2.284,29 din/l
−26%DŽIN GORDONS DRY 0.7L
- Trlić759,00
- Roda%1.399,99
- Idea%1.499,99
+12 prodavnica1.084,29 din/l












