Cene → Kućna hemija → Deterdžent za posuđe SPIN 500 ml Lemon&Ginger
Deterdžent za posuđe SPIN 500 ml Lemon&Ginger
Pakovanje 500 ml 4 prodavnice Barkod 8606015848686
129,99 din
najjeftinije u prodavnici Morava
259,98 din/l
Najskuplje je 209,99 din, +62% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
129,99 din259,98 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula154,99 din309,98 din/l+25,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta172,00 din344,00 din/l+42,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta209,99 din419,98 din/l+80,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 129,99 | 163,50 |
| 22.09.2026. | 129,99 | 163,50 |
| 19.09.2026. | 106,00 | 163,50 |
| 16.09.2026. | 106,00 | 170,67 |
| 01.09.2026. | 169,34 | 172,00 |
Promene cene
- Morava 22.09. 106,00 → 129,99 din +23%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET.ZA SUDJE SPIN DWL LEMON &GINGER 500mlCash & Carry Plus
- T.ZA SUD SPIN LEMON&GINGER 500MLMorava
- SPIN ZA SUDOVE LEMON 0,5LTrlić
- *Deterdzent za posudje SPIN 0500 Lemon&GingerTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−46 % po lT.deterdžent za posuđe kamilica Maxi 500ml
- Profi69,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi89,99
- Shop&Go93,99
139,98 din/l
−46 % po lT.deterdžent za posuđe aloe vera Maxi 500ml
- Profi69,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi89,99
139,98 din/l- −31 % po l
Deterdžent za posuđe LAVAX 500 ml Limun
- Trnava Promet90,00
- Senta Promet98,60
- Trlić99,90
180,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Deterdžent za Suđe Lemon Fairy 900 ml
- Čutura%269,99
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
+39 prodavnica299,99 din/l
−33%Deterdžent za Suđe Limun Mer 450 ml
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+38 prodavnica233,33 din/l
−24%Deterdžent za Suđe Lemon Fairy 450 ml
- Medius%159,90
- Čutura%159,99
- Europrom%169,90
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%Deterdžent za Veš Jorgovan 30 pr Merix 2,25 kg
- Morava%399,99
- RIČ%399,99
- VUM%399,99
+36 prodavnica177,77 din/kg
−24%Deterdžent za Suđe Chamomile&Vitamin Fairy 450 ml
- Medius%159,90
- Čutura%159,99
- Europrom%169,90
+35 prodavnica355,33 din/l
−30%Deterdžent za Suđe Aloe Vera Mer 450 ml
- RIČ104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−42%Deterdžent za Suđe Aloe Vera Mer 750 ml
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
- Fortuna Market169,99
+34 prodavnice213,32 din/l
−35%Deterdžent za Veš Soft Lotus Duel 2,7 kg
- Sunce (Qvattro)%399,99
- Šumadija Market439,90
- Cash & Carry Plus439,99
+33 prodavnice148,14 din/kg












