Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VODA NEGAZIRANA ROSA 1,5L 5+1 GRATIS

VODA NEGAZIRANA ROSA 1,5L 5+1 GRATIS
Pakovanje 1,5 l 24 prodavnice Barkod 5000112546323
336,99 din
najjeftinije u prodavnici Mega Maxi
224,66 din/l
Najskuplje je 464,97 din, +38% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
336,99 din224,66 din/l
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad344,99 din229,99 din/l+8,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 336,99 – 359,99 din349,99 din233,33 din/l+13,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta350,00 din233,33 din/l+13,01 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta359,99 din239,99 din/l+23,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd359,99 din239,99 din/l+23,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta359,99 din239,99 din/l+23,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta359,99 din239,99 din/l+23,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta360,99 din240,66 din/l+24,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta364,95 din243,30 din/l+27,96 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik364,99 din243,33 din/l+28,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta369,00 din246,00 din/l+32,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu369,99 din246,66 din/l+33,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta374,99 din249,99 din/l+38,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta374,99 din249,99 din/l+38,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta384,99 din256,66 din/l+48,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta398,60 din265,73 din/l+61,61 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta399,00 din266,00 din/l+62,01 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta399,99 din266,66 din/l+63,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta399,99 din266,66 din/l+63,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta399,99 din266,66 din/l+63,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu425,00 din283,33 din/l+88,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd444,00 din296,00 din/l+107,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta464,97 din309,98 din/l+127,98 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 249,00 | 369,00 |
| 24.09.2026. | 249,00 | 369,00 |
| 23.09.2026. | 249,00 | 367,00 |
| 20.09.2026. | 249,00 | 364,99 |
| 01.09.2026. | 249,00 | 364,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ROSA 1.5L 5+1 petAleksandrović
- ROSA NEGAZIRANA 1.5L 5+1 GRATISAman
- VODA ROSA NEGAZ.MINERAL. 1.5L 5+1GRATISAroma, City
- VODA ROSA NEGAZIRANA 1.5L PET 6-PACKBB Trade
- VODA ROSA 1.5L 5+1Čutura
- ROSA NEGAZIRANA 1,5L X6Euro Ša M
- ROSA NEGAZ.1.5L(5+1-6323Europrom
- VODA ROSA 15L NEGAZIRANA 51GRATISFortuna Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−11 % po lVODA NEGAZIRANA JANA 1,5L 5+1 GRATIS
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Aroma347,40
- Super Vero374,99
+2 prodavnice199,99 din/l
−60 % po lVODA NEGAZIRANA JANA VITAMIN MENTA LIMETA 1,5L
- Cash & Carry Plus134,99
- Podunavlje149,99
- Aman159,99
+9 prodavnica89,99 din/l
−39 % po lVODA NEGAZIRANA ACQUA PANNA 1,5L
- Super Vero204,99
- BB Trade209,97
- Roda212,99
+5 prodavnica136,66 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+39 prodavnica93,98 din/l
VODA NEGAZIRANA PROLOM 1,5L
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
−23%VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ 1,75L
- Cash & Carry Plus58,99
- ZAM%59,90
- Europrom%59,99
+38 prodavnica33,71 din/l
VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−16%VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 1,5L
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
+36 prodavnica39,72 din/l
−16%VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ LIMUN 1,25L
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
- Sunce (Qvattro)%74,99
+38 prodavnica59,59 din/l
−17%VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 2,5L
- Morava%95,00
- Metro95,94
- Profi97,49
+38 prodavnica38,00 din/l
−23%VODA NEGAZIRANA VODAVODA VODICA SPORT ČEP 0,33L
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9447,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l








