Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Heba Life spring 6/1 Nectar
Voda Heba Life spring 6/1 Nectar
Pakovanje 6 l 6 prodavnica Barkod 8606002170783
139,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
23,33 din/l
Najskuplje je 175,00 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
139,99 din23,33 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta144,90 din24,15 din/l+4,91 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta145,00 din24,17 din/l+5,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta159,99 din26,67 din/l+20,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu165,00 din27,50 din/l+25,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta175,00 din29,17 din/l+35,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 139,99 | 152,50 |
| 19.09.2026. | 139,99 | 152,50 |
| 01.09.2026. | 137,45 | 152,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MINERALNA VODA NEGAZIRANA-LIFE SPRING 6LCash & Carry Plus
- NEKTAR VODA LIFE SPRING 6LMikromarket
- LIFE SPRING NEGAZIRANA VODA PET 6LPrima
- VODA NEGAZIRANA LIFE 6L HEBATekijanka
- LIFE SPRING 6LTrlić
- Voda Heba Life spring 6/1 NectarTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Voda Negazirana Prolom 1,5 l
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
Voda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%Voda Negazirana Aqua Viva 2,5 l
- Morava%95,00
- Metro95,94
- Profi97,49
+38 prodavnica38,00 din/l
−17%Voda Gazirana Knjaz Miloš Limun 1,25 l
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
- RIČ%74,99
+37 prodavnica59,59 din/l
−23%Voda Gazirana Knjaz Miloš 1,75 l
- Cash & Carry Plus58,99
- ZAM%59,90
- Aman%59,99
+37 prodavnica33,71 din/l
−23%Voda Negazirana Vodavoda Vodica Sport Čep 0,33 l
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9447,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
Voda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−16%Voda Negazirana Aqua Viva 1,5 l
- Aman%57,99
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
+37 prodavnica38,66 din/l









