Cene → Kućna hemija → Omekšivač Bohor 35 ml Fresh Kesica
Omekšivač Bohor 35 ml Fresh Kesica
Pakovanje 35 ml 9 prodavnica Barkod 8606001253333
21,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
600,00 din/l
Najskuplje je 34,99 din, +67% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
21,00 din600,00 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta22,00 din628,57 din/l+1,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta22,65 din647,14 din/l+1,65 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula22,70 din648,57 din/l+1,70 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik24,99 din714,00 din/l+3,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta25,00 din714,29 din/l+4,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta29,90 din854,29 din/l+8,90 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta29,90 din854,29 din/l+8,90 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta34,99 din999,71 din/l+13,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 21,00 | 24,99 |
| 01.09.2026. | 21,00 | 24,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- OPLEMENJIVAC BOHOR FRESH CONC.35ml ALBUSCash & Carry Plus
- BOHOR CC FRESH 35 MLEuro Ša M
- OMEKŠIVAČ BOHOR 35ML FRESH KESICAFortuna Market
- Omekšivač Bohor Fresh Kesica 35 mlMetalac Market
- omeksivac bohor fresh 35ml kesica albusPodunavlje
- BOHOR CONCENT.AZURE 35ML 72#Transkom 94
- BOHOR FRESH 35mlTrlić
- Omeksivac BOHOR 0035 fresh Albus72Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Omekšivač za Veš Soft Lotus Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−37%Omekšivač za Veš Spring 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Prima%429,90
- Cash & Carry Plus449,99
+38 prodavnica268,21 din/l
−47%Omekšivač za Veš Gold Orchid 59 pr Lenor 1,239 l
- Medius%399,90
- Aroma%399,99
- VUM399,99
+36 prodavnica322,76 din/l
−24%Omekšivač za Veš Like Diamond Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Cash & Carry Plus339,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−33%Omekšivač za Veš Lavand&Camomile 71 pr Lenor 1,491 l
- Prima%429,90
- Leon%439,99
- Medius%449,90
+35 prodavnica288,33 din/l
−14%Omekšivač za Veš Baby Care Duel 1,6 l
- Leon369,99
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
+34 prodavnice231,24 din/l
−37%Omekšivač za Veš Fresh Bright SKY Semana 1,5 l
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+34 prodavnice259,99 din/l
−49%Omekšivač za Veš Fresh Meadow 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Prima%429,90
+31 prodavnica268,21 din/l








