Cene → Kućna hemija → OMEKŠIVAČ BOHOR 35ML AZURE

OMEKŠIVAČ BOHOR 35ML AZURE
Pakovanje 35 ml 7 prodavnica Barkod 8606001252862
20,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
599,71 din/l
Najskuplje je 34,99 din, +67% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
20,99 din599,71 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta21,00 din600,00 din/l+0,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta24,00 din685,71 din/l+3,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik24,99 din714,00 din/l+4,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta25,00 din714,29 din/l+4,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta33,00 din942,86 din/l+12,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta34,99 din999,71 din/l+14,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 20,99 | 25,00 |
| 01.09.2026. | 20,99 | 25,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- OMEKŠIVAČ BOHOR 35ML AZUREFortuna Market
- Omekšivač Bohor Azure Kesica 35 mlMetalac Market
- OMEK.BOHOR 35ML AZURE KONC."ALBUS"Morava
- OMEKS.BOHOR CON.AZUR.35MLPrima
- BOHOR AZZURE 35mlTrlić
- Omeksivac BOHOR 0035 azure Albus72Trnava Promet
- OMEKŠIVAC 35ML BOHOR AZZURE 1/72VP Dima
- ALBUS BOHOR AZURE 35 ML KESICAVUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+37 prodavnica206,24 din/l
−43%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Univerexport%419,99
+37 prodavnica268,21 din/l
−19%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LIKE DIAMOND DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−47%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Aroma%399,99
+35 prodavnica322,76 din/l
−43%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
- Aman%399,99
- Euro Ša M%429,90
- Prima%429,90
+34 prodavnice268,27 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FRESH BRIGHT SKY SEMANA 1.5L
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+33 prodavnice259,99 din/l
−14%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY CARE DUEL 1.6L
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+32 prodavnice236,88 din/l
−49%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLDEN DREAM ORNEL 1.6L
- Lilly%299,99
- Metalac Market%299,99
- Univerexport%329,99
+31 prodavnica187,49 din/l











