Cene → Slatkiši i žitarice → Keks CHOCO BISCUIT 0035 SL 18

Keks CHOCO BISCUIT 0035 SL 18
Pakovanje 35 g 7 prodavnica Barkod 8600946851081
29,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
856,86 din/kg
Najskuplje je 83,99 din, +180% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
29,99 din856,86 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb29,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6829,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula52,99 din1.514,00 din/kg+23,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta55,00 din1.571,43 din/kg+25,01 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta57,00 din1.628,57 din/kg+27,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta60,00 din1.714,29 din/kg+30,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta79,99 din2.285,43 din/kg+50,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad83,99 din2.399,71 din/kg+54,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 29,99 | 55,00 |
| 01.09.2026. | 29,99 | 55,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SL CHOCO BISCUIT 35GAleksandrović
- CHOCO BISCUIT 35GAroma, Euro Ša M
- KEKS CHOCO BISCUIT 35gr TAKOVOCash & Carry Plus
- Cholco biscuit slMikromarket
- CHOCO BISCUIT 35GR SLPrima
- BISKVIT CHOCO BISCUIT 35G SWISSLIONSuper Vero
- CHOCO BISKVIT 35GTrlić
- Keks CHOCO BISCUIT 0035 SL 18Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KEKS PLAZMA 300G
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−25%KEKS MEDENO SRCE PIONIR 150G
- Aksa97,00
- Transkom 94109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+39 prodavnica646,67 din/kg
−24%KEKS MUNCHMALLOW FAMILY PACK 210G
- Leon%149,99
- Euro Ša M%172,90
- Prima%179,90
+39 prodavnica714,24 din/kg
−19%KEKS PLAZMA 800G
- Idea%589,99
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
+38 prodavnica737,49 din/kg
−29%KEKS INTEGRALNI ČOKOLADA WELLNESS 210G
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
- Podunavlje%119,99
+38 prodavnica571,38 din/kg
−15%KEKS CHOCO LILASTIX MILKA 112G
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−35%KEKS PLAZMA STIKSI ČOKOLADA 125G
- Aman%169,99
- Aroma%199,99
- Idea%199,99
+37 prodavnica1.359,92 din/kg
−9%KEKS MLEVENI PLAZMA POSNA 300G
- Maxi%279,99
- Mega Maxi%279,99
- Podunavlje279,99
+37 prodavnica933,30 din/kg













